Keystone logo
Saint Mary's University of Minnesota Online

Saint Mary's University of Minnesota Online

Saint Mary's University of Minnesota Online

Wstęp

Programy studiów uniwersyteckich Saint Mary's University of Minnesota

W Saint Mary's jesteśmy dumni z oferowania online studiów licencjackich i magisterskich mających na celu uzupełnienie harmonogramów pracujących dorosłych takich jak Ty. Uzyskaj niedrogą, wygodną edukację od uniwersytetu o najwyższym rankingu, opartego na aplikacjach rzeczywistych.

Długa historia innowacji w zakresie edukacji w Saint Mary's University jest kontynuowana dzięki naszemu systemowi zarządzania nauką na iPadzie, umożliwiając naukę w drodze. Nasze zobowiązanie do naszej lasalliańskiej tradycji ciągłego uczenia się, etyki i rozwijania wspólnego dobra również trwa. Poprzez nasze programy online ciężko pracujemy, aby zachęcić uczniów, aby stali się uważnymi profesjonalistami i liderami etycznymi.

Zabierz Classroom ze sobą

Odkryj nasz rewolucyjny system zarządzania nauką na iPadzie, który umieszcza klasy na wyciągnięcie ręki. Będąc studentem w naszych programach online, otrzymasz iPad załadowany naszą platformą edukacyjną, która będzie używana przez cały czas trwania programu.

  • Bezproblemowy dostęp do materiałów kursu
  • Bądź na bieżąco z kolegami z klasy i wydziałem, gdziekolwiek jesteś
  • Rozwijaj wartościowe umiejętności pracodawców w zakresie technologii mobilnych

Zdobądź praktyczną, ukierunkowaną na karierę edukację w wspierającym, zorientowanym na studentów środowisku internetowym. Dowiedz się więcej o Saint Mary's University i jej historii innowacji edukacyjnych.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Winona

    700 Terrace Heights , 55987-1399, Winona

pytania