Keystone logo
© Tufigno Photo Services
SMC Business School

SMC Business School

SMC Business School

Wstęp

Instytucja światowej klasy

SMC to globalna uczelnia internetowa akredytowana przez rząd, z uczniami z ponad 130 różnych krajów, zapewniająca niezrównaną doskonałość akademicką, przywództwo w zakresie treści, znaczenie dzięki najnowocześniejszej technologii. Stawiamy czoła największym światowym wyzwaniom poprzez tworzenie wartości gospodarczej, ulepszanie najlepszych praktyk i zrównoważony rozwój, aby budować lepszą przyszłość dla wszystkich.

SMC jest skierowane do pracujących profesjonalistów ze wszystkich części świata, którzy poszukują elastyczności, aby uczyć się w dowolnym czasie z dowolnego miejsca we własnym tempie. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie od ponad 20 lat. Ta wiedza stworzyła podstawy do opracowania innowacyjnych, wiarygodnych, zorientowanych na studentów i usługi ram zapewniania jakości, które uzyskały oficjalną licencję w Unii Europejskiej na prowadzenie programów szkolnictwa wyższego online z uprawnieniami do wydawania stopni naukowych.

Photo shoot of two young lawyers

Ponad 20 lat w edukacji online

96%

Zadowolenie uczniów

85%

Wskaźnik ukończenia szkoły

1 ul

tego typu w Europie

100%

W pełni online

Edukacja w SMC obejmuje najwyższej jakości treści akademickie, wykłady online na żywo, najnowocześniejszy system zarządzania nauką oraz wszelkie wygody, personalizację i indywidualny rozwój, jakich student w XXI wieku powinien oczekiwać. Zamiast decydować się na zostanie kolejnym dostawcą edukacji online, SMC stara się być globalnym kampusem cyfrowym, w którym studenci, nauczyciele, społeczność biznesowa i uczący się przez całe życie mogą współpracować w celu wymiany i rozwijania pomysłów.

Ponadto SMC zapewnia korporacjom i organizacjom technologię e-learningu, usługi tworzenia treści dostosowanych do potrzeb klienta, a także odpowiednie systemy i procesy.

Początek SMC

SMC zostało założone, aby wywołać nowego, postępowego ducha w edukacji biznesowej.

Format był jasny: nauczanie na odległość.

Nasza historia rozpoczęła się w Szwajcarii jako Swiss Management Center na początku wieku. Bez historii, bez uznania, bez reputacji, ale z mnóstwem pasji, zaangażowania i zapału - Swiss Management Center zapisał studenta nr 1 - specjalistę ds. Finansów z Argentyny tysiące kilometrów dalej, na pierwszy w Europie internetowy program doktoratu z zarządzania biznesem.

W ciągu ostatnich 20 lat SMC przekształciło się w SMC Education Group, pierwszą w Europie internetową szkołę biznesu akredytowaną przez rząd, w skład której wchodzą różne organizacje i podmioty stowarzyszone z całego świata.

141096_pexels-photo-3182812.jpeg

Programy nauczania na odległość

SMC to prawdziwie międzynarodowa szkoła biznesu, w której uczą się osoby z ponad 130 różnych krajów. Nasze programy nauczania na odległość zapewniają to, czego oczekuje się od jednej z najlepszych szkół biznesu w Europie - rozwój, manifestację i utrzymanie wspaniałej kariery. Globalne wydarzenia, takie jak COVID 19, zmuszają uczniów na całym świecie do dalszego rozwoju poprzez edukację online.

Zaufaj pionierom w szkolnictwie wyższym online. Doświadczenie ma znaczenie. Zaufaj SMC.

Studia

Nasze programy studiów online są najlepszym wyborem, jeśli szukasz bezkompromisowego uznania, jakości usług i elastyczności.

Zaprojektowane dla pracujących profesjonalistów, nasze programy licencjackie, magisterskie i doktoranckie łączą Cię z wysoko ocenianymi profesjonalistami i naukowcami z całego świata.

Programy te są akredytowane przez rząd i uznawane na całym świecie w środowiskach akademickich, przemyśle, rządzie i sektorze non-profit.


Programy dyplomowe

Nasze programy dyplomowe są zwartymi odpowiednikami naszych flagowych programów studiów.

Te podyplomowych i podyplomowe kursy oferują podstawę w administracji, zarządzania i przywództwa, a także bardzo potrzebne umiejętności w krytycznych zastosowaniach, takich jak finanse, marketing i księgowości.

Nasze certyfikaty i dyplomy są akredytowane przez rząd. Możesz przenieść te punkty ECTS na programy szkolnictwa wyższego na całym świecie.

Wspólne programy

Oferujemy różnorodne wspólne studia magisterskie i doktoranckie. programy studiów we współpracy z naszym partnerem akademickim UCN, który jest jednym z wiodących uniwersytetów w obu Amerykach.

Programy te, obsługiwane przez nasz ośrodek akademicki w Szwajcarii, zapewniają prawdziwą szwajcarską jakość edukacji, a studenci cieszą się niezrównanym wsparciem i uwagą.

Po pomyślnym ukończeniu absolwenci otrzymują stopień naukowy z UCN. Uniwersytet jest akredytowany przez rząd i uznawany na całym świecie.

140598_pexels-photo-3769021.jpeg

Od wielkiego do znaczącego

W ciągu kilku tygodni świat się zmienił. Nasze życie się zmieniało. Okoliczności, które wydawały się niemożliwe kilka miesięcy temu, są teraz rzeczywistością. Perspektywy osób i organizacji są zaciemnione. Nikt nie przygotował na to świata.

Edukacja online jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Dystans społeczny zmienia sposób, w jaki się uczymy. SMC od 20 lat zmienia sposób uczenia się. Zmieńmy razem następne 20 lat.

Budowanie przedsiębiorstw adaptacyjnych

Żadna organizacja nie jest ograniczona. Prawdziwa wielkość to sposób myślenia.

SMC pomaga organizacjom przekształcić się w przełomową, zorientowaną na talenty potęgę, zdolną do dostosowywania się do wyzwań i możliwości, zawsze na szczycie swojej gry. Wspieramy instytucje non-profit, non-profit i edukacyjne na ich drodze do znaczenia.

Globalnie i jeszcze w pobliżu. Wydajna sieć

Ciało studenckie SMC składa się z osób osiągających dobre wyniki w ponad 130 różnych krajach. Międzynarodowy wydział SMC szczyci się dużym doświadczeniem akademickim i zawodowym, orientacją na usługi i uwagą. Twoja brama do obszernej wiedzy i najlepszych praktyk.

100% online

Ucz się z dowolnego miejsca

130+ krajów

Międzynarodowa organizacja studencka

20+ lat

Przeżyj sprawy

1 st w Europie

Licencjonowana szkoła biznesu online

Lokalizacje

  • Birkirkara

    Pope Urbanus VIII Street, B’Kara BKR 1425, Malta, BKR 1425, Birkirkara

pytania