Keystone logo
SIT Graduate Institute Doktorat w dziedzinie zrównoważonego rozwoju - PhD (online)
SIT Graduate Institute

Doktorat w dziedzinie zrównoważonego rozwoju - PhD (online)

Online

4 Years

Język angielski

Niepełny etat

31 Jan 2025

May 2025

USD 79 500

Nauka na odległość, W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Stań się innowacyjnym liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, aby zająć się odpornością społeczno-ekologiczną, zmianami klimatu, niedoborem wody, brakiem bezpieczeństwa żywnościowego, polityką środowiskową, sprawiedliwością gospodarczą i nie tylko.

Dlaczego studia doktoranckie z zakresu zrównoważonego rozwoju w Sit?

Opracowany z myślą o profesjonalistach pracujących nad stworzeniem bardziej zrównoważonej przyszłości, doktoranci w dziedzinie zrównoważonego rozwoju będą badać społeczny, ekologiczny, techniczny i polityczny wymiar zrównoważonych transformacji, relacje nauki i społeczeństwa w rozwijaniu bardziej zrównoważonej przyszłości oraz nowatorskie i integracyjne podejścia do rozwiązywania problemów w oparciu o społeczność i zrównoważony rozwój.

Program online uzupełniają dwie 10-dniowe międzynarodowe rezydencje w ciągu czterech lat studiów w niepełnym wymiarze godzin. Podczas pierwszego roku studenci zanurzą się w Lizbonie w Portugalii, która jest latarnią postępu w zakresie innowacji w dziedzinie energii odnawialnej, ochrony mórz i zrównoważonego rozwoju. Podczas rezydencji na drugim roku studenci przechodzą od teorii do praktycznej eksploracji poprzez unikalne studia przypadków na archipelagu Zanzibar w Tanzanii, który znajduje się w czołówce inicjatyw niebieskiej gospodarki.

Studenci będą rozwijać umiejętności w zakresie badań, przywództwa organizacyjnego, rozwoju polityki i komunikacji, aby przyczynić się do łagodzenia zmian klimatu, opowiadać się za równością społeczną i wprowadzać innowacyjne zrównoważone praktyki biznesowe dla dobrobytu gospodarczego. Absolwenci programu będą przygotowani do kierowania grupami interesariuszy, a także będą skutecznymi komunikatorami w kręgach politycznych, kontekstach akademickich i organizacyjnych oraz popularnonaukowych.

Globalny wydział SIT wnosi doświadczenie zarówno w nauczaniu, jak i mentoringu oraz stosowanej pracy w wielu aspektach zrównoważonego rozwoju, od zintegrowanej ochrony przyrody, zmian klimatycznych, bezpieczeństwa żywnościowego, zarządzania środowiskiem oraz zrównoważonego biznesu i technologii. Dzięki globalnej sieci SIT i długiej historii uczenia się przez doświadczenie, studenci zyskają unikalną globalną perspektywę, którą mogą zastosować w swojej karierze.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Mba w zakresie zrównoważonego rozwoju i dyplomacji
  • Washington, Stany Zjednoczone
  • Gambia Online, Gambia
 • MS w zarządzaniu zrównoważonym rozwojem
  • Online USA
 • Licencjat w dziedzinie zrównoważonego rozwoju
  • Online USA