Keystone logo
© BIMM University
ShippingCollege

ShippingCollege

ShippingCollege

Wstęp

Globalne kwalifikacje dla pozycji globalnych

Shipping College to globalna uczelnia z biurami w Londynie.

Oferujemy globalne kwalifikacje dla pozycji globalnych .

Dołącz do ekscytującego świata wysyłki, spedycji, logistyki i handlu międzynarodowego za pośrednictwem naszych międzynarodowych kursów internetowych.

Nasze kursy dostarczają praktycznej wiedzy do dalszej kariery lub dołączenia do świata globalnego handlu w zaciszu własnego domu lub biura.

Nasi wyspecjalizowani nauczyciele są wysoko wykwalifikowani w swoich dziedzinach z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Każdemu uczniowi przydzielany jest osobisty e-Nauczyciel, który prowadzi i pomaga im w nauce.

Dlaczego właśnie my

1. Nasze kursy

Kursy są dostosowane i spersonalizowane do Twoich potrzeb i stylu życia oraz są najwyższej jakości. Nasze kursy są praktyczne, łatwe do zrozumienia i wdrożenia w środowisku pracy. Twój kurs online jest wspierany przez Twojego osobistego e-Tutora, a Osobisty Plan Kursu jest wysyłany do Ciebie co tydzień przez e-Tutora, aby pomóc Ci w dotrzymaniu harmonogramu nauki.

2. Sukcesy naszych uczniów

Nasi studenci kontynuują osiąganie swoich osobistych celów biznesowych, wzbogacając swoją bazę wiedzy dzięki naszym kursom. Daje im to pewność, że będą mogli realizować swoje ambicje zawodowe i przyspieszyć rozwój kariery.

3. Globalna akredytacja i członkostwo

Nasze kursy są akredytowane i uznawane przez The World Shipping Institute www.worldshippinginstitute.com. ShippingCollege należy do brytyjskiego rejestru dostawców usług edukacyjnych (UKRL).

4. Unikalne środowisko uczenia się

W ShippingCollege nasze wyjątkowe środowisko uczenia się pozwala spełnić Twoje ambicje edukacyjne w odpowiednim czasie i tempie. Byłoby to w zaciszu Twojego domu lub biura, gdzie masz łatwy dostęp online do naszych modułów. Jesteśmy dostępni dla wszystkich studentów na całym świecie.

5. Nasz e-Campus i globalna sieć

Studenci mają całodobowy dostęp do informacji za pośrednictwem naszego kampusu internetowego, korzystając z naszego portalu kursów i biblioteki. Niedawno dodaliśmy forum studenckie z pytaniami i nawiązywaniem kontaktów. Będziesz częścią globalnej sieci, którą stworzyliśmy za pośrednictwem naszego internetowego Forum Studentów.

6. Specjaliści szkoleniowi

Nasi autorzy kursów to międzynarodowi eksperci z ponad 20-letnim doświadczeniem w tej wyspecjalizowanej branży. Jesteśmy uznawani za fachowców od szkoleń. Nasze licencje zawodowe, stowarzyszenia i członkostwo pomagają nam w utrzymywaniu kontaktu ze społecznością żeglugową, tą samą społecznością żeglugową, do której szkolimy Cię, aby dołączyć do niej lub wspierać jej rozwój.

Nasza misja i wizja

Uczenie się jest silniejsze niż nauczanie

Nasza misja

Misją ShippingCollege jest zapewnienie studentom dynamicznej edukacji opartej na doskonałości i elastyczności, która tworzy trwałą wartość i znaczenie dla ewolucji kariery.

Uczenie się jest silniejsze niż nauczanie, dlatego skupiamy się na wiedzy praktycznie stosowanej. Przekazujemy umiejętności w poszukiwaniu odpowiednich wyników.

Nasza wizja

ShippingCollege będzie uznanym liderem w ewolucji nauczania online dla branży żeglugi morskiej, rozliczeń i spedycji oraz globalnej logistyki.

Żyć naszymi wartościami

Realizujemy naszą misję, realizując nasze wartości, dążąc do osiągnięcia najwyższych poziomów:

 • Szacunek: wydział i pracownicy ShippingCollege cieszą się najwyższym szacunkiem dla siebie nawzajem, naszych studentów, naszych społeczności i naszego środowiska.
 • Innowacja: cenimy nowe, realne pomysły i rygorystycznie je promujemy, aby zapewnić, że treść kursu jest odpowiednia i wciągająca.
 • Zorientowane na usługi: Poprzez instrukcje i wskazówki służymy potrzebom naszych uczniów wiedzą i umiejętnościami, stawiając innych przed sobą.
 • Praca zespołowa: Wspierając się nawzajem, osiągamy więcej niż jest to możliwe indywidualnie.
 • Uczciwość: Nasze osobiste i zawodowe zachowanie kieruje się uczciwością, etyką i sumieniem.

Osiąganie naszego celu

Naszym celem jest przekazanie wiedzy i umiejętności, które pomogą uczniom osiągnąć ich marzenia. Szkolenia są dostępne, stymulujące i wygodne dla chętnych na całym świecie.

Dążymy do utrzymania celu i wartości ShippingCollege , naszego wydziału:

 • Dąży do ciągłej odnowy i innowacji
 • Tworzy kulturę opartą na uczestnictwie i współpracy
 • Angażuje się w ciągły rozwój akademicki i zawodowy
 • Ceni różnorodność i zachęca do szacunku dla wkładów ze wszystkich kultur
 • Wspiera sukces i utrzymuje jakość

Jakość usług i elastyczność opcji nauki

 • Zapewnienie elastycznej jakości kursu, który jest praktycznie wymagany w danej dziedzinie studiów.
 • Koncentracja na opanowaniu praktycznych umiejętności i technik
 • Zapewnienie kursów online dla elastycznego podejścia do nauki

Jakość usługi

Można by pomyśleć, że za jakość usług powinno należeć widoczne przygotowanie, ustawienie sali, podstawowa higiena, wielkość sali lub dobrze przygotowana struktura kursu.

Uważamy jednak, że prawdziwa jakość usług to niewidoczne cechy – umiejętności opiekunów, hojność wsparcia i opieki oraz serce uczelni dla studentów, mimo że te dwie cechy powinny równoważyć się.

W ShippingCollege dostarczamy tych niewidzialnych cech.

Elastyczność opcji nauki

Nasza elastyczna metoda nauki dowodzi naszej opieki i wsparcia dla naszych uczniów i uczniów.

Osobiste e-tutorzy, którzy rozumieją i słuchają swoich uczniów.

Nasze zrozumienie, że nasi uczniowie często pracują w pełnym wymiarze godzin i wymagają elastyczności i zrozumienia w osiąganiu swoich celów.

Lokalizacje

 • UK Online

  ShippingCollege Suite 19411 20-22 Wenlock Road London, N1 7GU, UK Online

  pytania