Keystone logo
© Domus Academy
Selinus University Business School

Selinus University Business School

Selinus University Business School

Wstęp

Witamy w Selinus Business School

Certyfikujemy liderów, którzy zmieniają świat biznesu

Nasza praca instytucjonalna poświęcona jest certyfikacji nabytych umiejętności kierowniczych i wcześniejszych studiów do profesjonalnego użytku w międzynarodowej perspektywie pracy. Selinus University Business School to niezależna korporacja zajmująca się kształceniem na odległość online oferująca elastyczne studia liberalne i globalne na poziomie uniwersyteckim dla Bachelor of Business Administration (BBA), Master of Business Administration (MBA), Doctor of Business Administration (DBA) we wszystkich obszarach biznesu i zarządzania.

Certyfikaty i dyplomy licencjackie, magisterskie i doktoranckie, wydawane przez Uniwersytet Selinus po ukończeniu ostatniej rozprawy, są profesjonalnymi i międzynarodowymi certyfikatami i dyplomami wydawanymi przez centralę Roseau Walley za pośrednictwem Uniselinus Europe z siedzibą w Londynie, która jest licencjobiorcą globalnej dystrybucji Selinus Programy uniwersyteckie. Stopnie przyznawane są na podstawie uzyskanych punktów oraz w związku z walidacją programów studiów, a także na podstawie zaleceń wykładowców na temat lokalnych kampusów, w których uzyskano punkty.

Nasze programy, zarezerwowane dla menedżerów, przedsiębiorców i specjalistów ukierunkowane na rozwój ich kariery zawodowej, są oparte i są w pełni kompatybilne z międzynarodowymi systemami edukacyjnymi. Wytyczne, do których odnosi się nasza Szkoła Biznesu, są równoważne co najmniej 5-letniemu doświadczeniu zawodowemu w konkretnej dziedzinie zarządzania, w której działa kandydat.

Zgodność i umiejętności odpowiadające programowi kandydata są oceniane przez rygorystyczny proces weryfikacji i oceny życiorysu, sumy jego umiejętności i wartości jego pracy dyplomowej.

089zdjęcia / Pixabay

Perspektywy rozwoju kariery

Nasze programy studiów są certyfikowane zawodowo i oferują kandydatom z udokumentowanym doświadczeniem co najmniej 5 lat możliwość uzyskania prestiżowego BBA, MBA lub DBA w administracji biznesowej w dyscyplinie związanej z ich doświadczeniem zawodowym. Kandydaci muszą wykazać, poprzez rygorystyczną, oryginalną i wykwalifikowaną rozprawę końcową, że ich wiedza w dziedzinie administracji biznesowej spełnia międzynarodowe standardy akademickie w odniesieniu do wymaganej dyscypliny akademickiej.

Koncentrując się na szerokiej gamie specjalistycznych przedmiotów i z wieloletnim doświadczeniem, nasi studenci są wyposażeni w umiejętności i wiedzę niezbędną do odniesienia sukcesu w dzisiejszej globalnej gospodarce i są przygotowani na szeroki zakres możliwości rozwoju zawodowego i kariery.

Programy dyplomowe Selinus Business Schooll są doskonałym wyborem dla menedżerów, przedsiębiorców i profesjonalistów, którzy chcą zobaczyć wzrost prestiżu zawodowego na dzisiejszym rynku pracy. Rygorystyczna ocena naszych doradców, kompetencje opiekunów do nadawania tytułu naukowego są gwarancją wysokiego profesjonalizmu i mogą być bardzo istotne, jeśli nie decydujące, w prywatnej dziedzinie studiów liberalnych.

Międzynarodowy stopień SBS powinien pokrywać się z perspektywą awansu zawodowego na wyższe stanowiska w krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstwach i organizacjach.

Lokalizacje

 • London

  Uniselinus Europe LTD 71-75 Shelton Street, WC2H 9JQ, London

  • Ragusa

   Uniselinus Europe Networking University srl Via Roma, 200 – 40122, 97100, Ragusa

   • Panama City

    Selinus University of Science and Literature SA Via Espana, Delta Bank Building 6th floor 604D, , Panama City

    pytania