Keystone logo
SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

Wstęp

Założona w 1971 roku jako podyplomowa szkoła biznesu Uniwersytetu Bocconi w Mediolanie, SDA Bocconi School of Management jest wiodącą międzynarodową szkołą biznesu we Włoszech i jedną z najbardziej renomowanych instytucji w Europie.

Ucz się online z SDA Bocconi School of Management

Od ponad 50 lat SDA Bocconi jest liderem w światowej klasy szkoleniach menedżerskich. Oparta na wartościach przedsiębiorczego wigoru, doskonałości akademickiej i wieloletniej tradycji, misją Szkoły jest pomoc dzisiejszym profesjonalistom w rozwoju na coraz bardziej nieprzewidywalnym rynku globalnym.

O SDA Bocconi School of Management

SDA Bocconi przygotowuje liderów biznesowych na całym świecie do sprostania najtrudniejszym wyzwaniom świata poprzez promowanie najnowocześniejszej wiedzy, kultury zarządzania i innowacji w swoich programach kierowniczych, laboratoriach badawczych i centrach wiedzy.

SDA Bocconi jest jedną z niewielu elitarnych szkół biznesu, które zdobyły „potrójną koronę” najbardziej prestiżowych międzynarodowych akredytacji na świecie (AMBA, AACSB i EQUIS). Jest to również jedyna włoska instytucja, która pojawia się we wszystkich najważniejszych światowych rankingach szkół biznesu, w tym w rankingach Financial Times, Forbes, Bloomberg Businessweek i The Economist.

[Czytaj więcej na stronie internetowej SDA Bocconi School of Management]

Programy online SDA Bocconi

Zróżnicowany pakiet programów internetowych firmy SDA Bocconi obejmuje szereg poszukiwanych tematów biznesowych, istotnych dla dzisiejszych, nastawionych na przyszłość profesjonalistów. Należą do nich podstawy biznesowe, zarządzanie sprzedażą, blockchain i zrównoważona moda. Każdy program łączy unikalną mieszankę praktycznego uczenia się i najnowszych badań naukowych, wyposażając uczestników w umiejętności potrzebne do skutecznego kierowania korporacjami, organizacjami pozarządowymi i organizacjami non-profit jutra.

Dlaczego warto uczyć się online z SDA Bocconi

SDA Bocconi współpracuje z GetSmarter, marką 2U, Inc., aby udostępnić nowemu pokoleniu liderów biznesu swoje transformacyjne, oparte na praktyce podejście do badań i uczenia się. Koncentrując się na kluczowych kompetencjach, takich jak kreatywne myślenie i innowacje, uczestnicy programu zwiększą swoją zdolność do etycznego kierowania swoimi organizacjami w kierunku zrównoważonej rentowności. Menedżerowie i liderzy będą mogli zdobyć gotowe na przyszłość umiejętności poruszania się po przełomowych zmianach, zbudować dynamiczną globalną sieć i uzyskać oficjalny certyfikat ukończenia od SDA Bocconi jako potwierdzenie ich rozszerzonej wiedzy strategicznej.

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Lokalizacje

  • Milan

    Via Roberto Sarfatti,10, 20136, Milan

    pytania