Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
San Diego Christian College

San Diego Christian College

San Diego Christian College

Wstęp

Christian College w San Diego w południowej Kalifornii przygotowuje absolwentów do wywierania wpływu na świat dla Chrystusa. Oprócz debiutujących swoją nową tożsamość jako Christian College w San Diego w 2005 roku, przeniósł się również do SDC nowym kampusie w Santee, w Kalifornii w styczniu 2014 roku.

Wraz z tymi zmianami, San Diego Christian College zrewolucjonizowało jego najwyższym poziomie, programy w branży. Choć instytucja zyskał już imponujące rankingach akademickich jako jedna z najlepszych szkół w San Diego, jest to uzdrowienie szkoły dokonał z technologią, która pomogła zapłonową niezwykły wzrost jako najlepszy college'u chrześcijańskiego online.

Dlaczego Christian College w San Diego?

niedrogie

Niskie koszty czesnego umieścić wychowanie chrześcijańskie w zasięgu każdego, zwanym służyć. SDC zapewnia wartościową edukację mniej niż wiele innych instytucji prywatnych.

Wybitny

SDC zdobył reputację przygotowanie wyjątkowych liderów. Liderzy biznesu, pasterze i inni specjaliści osiągnęli sukces po SDC.

Chrystus koncentruje

Doświadczenie akademickie SDC jest dostarczany z biblijnego światopoglądu. Chrystus jest podawany do każdego programu nauczania w klasie i doświadczenie.

Skuteczny

Doświadczony wydział daje indywidualne podejście do każdego ucznia, aby mogły osiągnąć swój pełny potencjał. Troskliwy środowisko uczenia się jest idealnym miejscem dla rozwoju duchowego.

San Diego Christian College // 90 sekund spot z Tao braci na Vimeo.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Santee

    San Diego Christian College 200 Riverview Pkwy, 92071, Santee

pytania