Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Sabio

Sabio

Sabio

Wstęp

Rozpocznij swoją karierę technologiczną na Sabio !

Co sprawia, że Sabio Coding jest wyjątkowy?

Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w technologii, czy chcesz przejść z innej kariery, wciągająca nauka, którą otrzymasz od naszych instruktorów, którzy są odnoszącymi sukcesy profesjonalistami w dziedzinie inżynierii, pozwoli Ci rozwijać się jako inżynier oprogramowania w dowolnej firmie. Nasi studenci mają możliwość dalszej specjalizacji w Node.js lub .NET i uczą się rozumieć koncepcje istniejące we wszystkich językach kodowania.

Nasz pełny program nauczania typu bootcamp z zakresu kodowania jest kompleksowy, kształci Cię w zakresie umiejętności inżynierii oprogramowania wraz z umiejętnościami miękkimi, które pozwolą Ci zaimponować rekruterom, zostać liderem zespołu i prowadzić własną firmę.

Niestrudzenie pracowaliśmy, aby nasze programy były jak najbardziej dostępne dla każdego, kto kwalifikuje się na kurs, oferując zajęcia w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin i online, a także opcje finansowania weteranów i odroczone płatności.

 • Rozmowa kwalifikacyjna
 • Społeczność mentorów
 • Aktywna globalna sieć Sabio , którzy są przedsiębiorcami, menedżerami produktu i programistami.

163646_Capturadepantalla35_edited.jpg

Opcje szkolenia Bootcamp z pełnego stosu kodowania

 • Kurs na pełny etat w zakresie kodowania

Szybko przejdź do nowej kariery w inżynierii oprogramowania, zapisując się na nasz pełnoetatowy kurs programistyczny.

 • Kurs kodowania w niepełnym wymiarze godzin

Nasz bootcamp kodowania w niepełnym wymiarze godzin jest przeznaczony dla osób przechodzących z branży usługowej lub każdego, kto działa w nietradycyjnych godzinach pracy.

 • Obóz kodowania w nocy

Zapisz się na nasz wciągający, nocny bootcamp, który jest dostosowany do harmonogramu tych, którzy pracują regularnie w godzinach 9-5.

Manifest Sabio

1. Wierzymy, że Twoja kariera ma wpływ nie tylko na Ciebie, ale także na ludzi, których kochasz.

Dlatego Sabio jest społecznością, która wspiera Cię na dobre i na złe, niezależnie od tego, czy są to obowiązki rodzinne, ograniczenia czasowe, czy decyzje życiowe.

2. Jesteśmy Ci winni pracę.

Sabio nie może zaoferować gwarancji zatrudnienia, ponieważ jest to nielegalne w CA i niedozwolone przez wielu partnerów finansowych. Jednak nasz program jest skonstruowany tak, aby zapewnić jak najwięcej wsparcia, aby pomóc Ci w zdobyciu pierwszej pracy jako programista, a naszym studentom oferujemy najwyższej klasy wsparcie kariery, niezależnie od tego, kiedy ukończyli studia.

3. Ciągle się rozwijamy i doskonalimy.

Nasz program nauczania jest stale oceniany i aktualizowany na podstawie opinii naszych partnerów korporacyjnych i tworzony w 100% z oryginalnego, sprawdzonego materiału. Nasi instruktorzy spotykają się co tydzień, aby omawiać najlepsze praktyki i jeszcze bardziej rozwijać swoje umiejętności dydaktyczne.

4. Inwestujemy w Twój potencjał jako jednostki.

To nie oznacza tylko pracy. Oznacza to Twoją pewność siebie, Twoje poglądy i umiejętności miękkie wykraczające poza kodowanie. Chcemy, abyś ukończył Sabio jako osoba i profesjonalista, którym chcesz zostać.

5. Egzekwujemy politykę 100% braku BS.

Nigdy nie zawyżamy liczby sukcesów ani wynagrodzeń. Nigdy nie naciskamy na twardą sprzedaż potencjalnych klientów. Nigdy nie zobaczysz, jak pomijamy lub przesadzamy. Zawsze będziesz mógł zaufać naszemu słowu.

6. Wierzymy, że bootcamp kodowania powinien być przełomowym doświadczeniem.

Zaprzyjaźnisz się na całe życie. Odkryjesz, jak naprawdę jesteś mądry i zdolny. Zastanowisz się nad swoim życiem jako „przed” i „po” Sabio .

7. Ciężko pracujemy i dużo się śmiejemy.

Technika nie musi być nudna. W Sabio znajdziesz równowagę między pracą a zabawą.

8. Żyjemy chwilami „aha”.

Moment, w którym to dostajesz. Moment, w którym genialnie rozwiązujesz trudny problem kodowania. Moment, w którym zmieniasz się ze studenta w profesjonalistę. Żyjemy dla tych chwil.

9. Mamy twoje plecy.

Bez względu na to, co Cię powstrzymuje, pomożemy Ci to przezwyciężyć. Jesteśmy twoim zespołem.

Programy Bootcamp dotyczące kodowania Sabio

Uczyliśmy ludzi z doświadczeniem technologicznym, weteranów, marketerów, absolwentów szkół średnich i wszystkich poziomów umiejętności, aby przodować w branży inżynierii oprogramowania. Nasz program Coding Bootcamp szkoli Cię w pełnym tworzeniu stron internetowych z opcją specjalizacji w Node.js lub .NET.

Oferujemy zajęcia w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin i online, dzięki czemu nie będziesz mieć przeszkód w kontynuowaniu kariery w branży technologicznej.

Istnieją setki różnych ścieżek kariery, które możesz wybrać po przejściu naszego kursu pełnego kodowania stosów. Nie musisz być pewien, w jakim kierunku chcesz podążać, kiedy się zapisujesz. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść nasz proces aplikacyjny, a nasi instruktorzy i mentorzy pomogą Ci wytyczyć drogę naprzód w trakcie i po kursie.

Z czym odejdziesz?

Po ukończeniu szkolenia zdobędziesz następujące

 • Sieć globalna

Ogólnoświatowa sieć Sabio którzy są przedsiębiorcami, menedżerami produktu i programistami

 • Wyczyść ścieżkę kariery

Będziesz mieć mobilność w górę i jasną ścieżkę do wspaniałych perspektyw na przyszłość.

 • Pewność siebie

Sabio opuszczają nasz kampus odmienieni i pewni siebie. To dlatego, że cały nasz zespół pracuje spójnie, aby upewnić się, że otrzymujesz to, na co zasługujesz.

Wyjątkowy trening prowadzi do wyjątkowych wyników.

Szkolimy inżynierów oprogramowania od 2013 roku w ramach naszego pełnego programu szkoleniowego z zakresu kodowania stosu.

Nasi Absolwenci pracują teraz w tych niesamowitych firmach:

163647_Capturadepantalla34_edited.jpg

Statystyka

Prawdziwe wyniki, prawdziwy wpływ!

Nauka programowania to dopiero początek. Naszym ostatecznym celem jest pomoc w rozpoczęciu nowej kariery, rozwijaniu się jako wysoko wykwalifikowany profesjonalista i budowaniu życia, o jakim zawsze marzyłeś.

 • 84% Sabio jest zatrudnionych w branży informatycznej.

Nasz zespół ds. kariery, w połączeniu z rozległą siecią odnoszących sukcesy absolwentów, sprawia, że Sabio jest doskonałym sposobem na znalezienie następnej pracy.

 • Nie bój się pytać.

Zalecamy, aby wszyscy nasi potencjalni studenci zbadali jakość i wiarygodność programów bootcamp kodowania, które są tam dostępne. To, co teraz zrobisz, zmieni Twoje życie na zawsze i zasługujesz na uczciwy program, w którym instruktorzy są po to, aby Ci służyć – a nie na odwrót.

 • Pełne wsparcie kariery.

Nasz oddany zespół ds. kariery pomoże Ci się tam dostać, ale każdy instruktor i członek personelu jest również częścią grupy wsparcia, która pomaga osiągnąć sukces.

 • Siła sieci Sabio

Nasza wysoce aktywna sieć pomoże Ci nawiązać połączenia, których potrzebujesz i zbudować pożądane relacje.

  Funkcje kampusu

  Dołącz do naszego najbliższego bootcampu z kodowania

  Ponad pięć lat temu zaczęliśmy w Culver City i rozszerzyliśmy do Orange County i Downtown LA. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na nasze kursy, uczymy również wirtualnie poprzez nasz program bootcamp kodowania online. Nasze zajęcia online są prowadzone na żywo, a wszystkie opcje kampusu mogą być w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

  We wszystkich trzech kampusach i naszym kursie programowania online będziesz doświadczać symulowanego środowiska pracy, pracować z kohortą, szkolić się przez ekspertów branżowych i mieć dostęp do mentorów. Chcemy, abyś wygrał.

  • Culver City

  Zaledwie kilka minut od Silicon Beach, Culver City i jego okolice są domem dla biur wielkich guru technologii, takich jak Google, Facebook, Microsoft, Hulu, Youtube i Snapchat.

  • Śródmieście LA

  LA jest uważane za drugie co do wielkości centrum technologiczne na świecie i rywalizuje z Doliną Krzemową pod względem zapewniania miejsc pracy.

  • Irvine

  Znane jako „Miasto Innowacji”, Irvine jest centrum technologicznym Orange County i mieści wiele firm technologicznych z listy Fortune 1000 oraz dynamicznie rozwijające się startupy, takie jak Cylance, Acorns, Mavenlink i Alteryx.

  • Zdalny

  Idealny dla studentów zainteresowanych tworzeniem stron internetowych, którzy nie mogą uczestniczyć w naszych programach na terenie kampusu i chcą nauczyć się umiejętności potrzebnych do zostania samowystarczalnym programistą.

   Referencje studentów

   Lokalizacje

   • Los Angeles

    The Row. 777 S Alameda Street 2nd Floor, 90021, Los Angeles

    • Irvine

     300 Spectrum Center Dr, 92618, Irvine

     • Culver City

      400 Corporate Pointe, , Culver City

      • California City

       California City, Stany Zjednoczone

       pytania