Keystone logo
Rushford Business School MBA – Przedsiębiorczość i Innowacje (16 miesięcy online)
Rushford Business School

MBA – Przedsiębiorczość i Innowacje (16 miesięcy online)

12 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość

Wstęp

Czy pasjonujesz się założeniem nowego biznesu? Czy jesteś właścicielem małej firmy, który marzy o przekształceniu firmy w duże przedsiębiorstwo? Czy jesteś innowatorem, który chce zamienić pomysł w udany biznes? Rushford MBA w zakresie przedsiębiorczości i innowacji wyposaży Cię w odpowiednią wiedzę, umiejętności i zachowania do opracowywania unikalnych produktów, usług i rozwiązań. Przygotuje Cię również do inkubacji, prowadzenia i rozwijania silnych firm.

100% online Rushford MBA w zakresie przedsiębiorczości i innowacji ma na celu dostarczenie najnowszej wiedzy i najlepszych praktyk w zakresie zakładania nowych firm, nowych produktów lub usług, innowacji oraz przyjmowania i wykorzystywania technologii. Możliwość zastosowania tego specjalistycznego MBA nie tylko w przestrzeni start-upowej, ale także w większych firmach, korporacjach, rządach i innych organizacjach.

Akredytacja

138943_EduQua_LogoPhone.png

Certyfikowana szwajcarska instytucja EduQua

Rushford Business School s certyfikowane przez EduQua, szwajcarską etykietę jakości dla placówek kształcenia ustawicznego. EduQua jest organem akredytacyjnym uznawanym i wspieranym przez rząd Konfederacji Szwajcarskiej.

EduQua jest pierwszym certyfikatem jakości przyznawanym publicznym i prywatnym instytucjom edukacyjnym w Szwajcarii i jest rozpoznawany, wspierany i wspierany przez następujące organizacje:

  • Szwajcarski rząd federalny
  • Szwajcarska Konferencja Ministrów Edukacji Kantonów (EDK)
  • Sekretariat Stanu do Spraw Gospodarczych (SECO)
  • Dział Swiss Conference for Professional Training (SBBK)
  • Szwajcarskie Stowarzyszenie Departamentów Zatrudnienia (VSAA)
  • Szwajcarska Federacja na rzecz Kształcenia Dorosłych (SVEB)

138941_ACBSP_ColorPhone.png

Rada Akredytacyjna Szkół i Programów Biznesowych

Rushford Business School jest członkiem „Rady Akredytacyjnej Szkół i Programów Biznesu (ACBSP)

ACBSP jest jedyną globalną instytucją akredytującą, która od 1988 roku akredytuje programy biznesowe na poziomie stowarzyszonym, maturalnym i magisterskim. Rushford Business School jest częścią członkostwa, które obejmuje ponad 60 krajów. Członkowie ACBSP należą do najlepszych nauczycieli w swoich dziedzinach, zainteresowanych nauką innowacyjnych metod nauczania, usprawnieniem realizacji programów edukacji biznesowej i tworzeniem wartości dla swoich uczniów.

166808_prme_un_500.jpeg

Zasady Organizacji Narodów Zjednoczonych dotyczące edukacji w zakresie odpowiedzialnego zarządzania (PRME)

Rushford Business School jest dumnym zwolennikiem i sygnatariuszem Zasad Organizacji Narodów Zjednoczonych dla Edukacji Odpowiedzialnego Zarządzania (UN PRME). PRME to inicjatywa ONZ Global Compact założona w 2007 roku jako platforma zachęcająca i zwiększająca świadomość i integrację zrównoważonego rozwoju w szkołach biznesu na całym świecie.

Dziś PRME jest największym skoordynowanym przedsięwzięciem między światowymi szkołami biznesu a Organizacją Narodów Zjednoczonych. Rushford Business School została sygnatariuszem PRME w 2020 r. Jako szkoła rozumiemy przywilej i odpowiedzialność zapewniania wysokiej jakości edukacji, która zapewnia uczniom wiedzę i narzędzia, których potrzebują, aby odnosić sukcesy, zmieniać życie i przekształcać społeczeństwa.

166809_IACBE_logo_Educational_2color_Horiz-768x235.jpeg

Międzynarodowa Rada Akredytacyjna Edukacji Biznesowej (IACBE)

Rushford Business School jest członkiem „Międzynarodowej Rady Akredytacyjnej Edukacji Biznesowej (IACBE)”

IACBE akredytuje programy biznesowe, które prowadzą do stopni naukowych na poziomie stowarzyszonym, licencjackim, magisterskim i doktoranckim w instytucjach szkolnictwa wyższego na całym świecie. Wszystkie sposoby dostarczania, kampusy, lokalizacje i witryny instruktażowe, a także wszystkie programy biznesowe, niezależnie od poziomu wykształcenia, będą zwykle uwzględniane w przeglądzie akredytacyjnym IACBE.

136121_logo1.png

Szwajcarska wyższa instytucja edukacyjna

Rushford Business School jest zatwierdzoną uczelnią policealną z uprawnieniami do nadawania stopni prywatnych w Szwajcarii.

Opłata za program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

Program

Rekrutacja

Referencje studentów

O szkole

pytania