Keystone logo
Rushford Business School

Rushford Business School

Rushford Business School

Wstęp

136117_RUSHFORD0-logo.png

Rushford Business School to certyfikowana przez EduQua Szkoła Biznesu w Lucernie w Szwajcarii. Szkoła oferuje programy studiów wyższych w zakresie biznesu i zarządzania. Nasza szkoła jest wyjątkowa w swojej ofercie kilku programów MBA z kluczowymi specjalizacjami technicznymi. Nasze programy w 100% online są dobrze dostosowane do studentów z całego świata, którzy chcieliby otrzymać wysokiej jakości edukację z premier European Business School w przystępnej cenie czesnego. Wykorzystujemy sieci, wiedzę, doświadczenie i rozpiętość geograficzną na korzyść naszych studentów.

Nasza misja

Jako instytucja skoncentrowana na badaniach, prowadzimy innowacyjne i uznane na całym świecie programy biznesowe, które mają pozytywny wpływ na wzrost biznesu i rozwój społeczny.

Nadal wykorzystujemy zachowania biznesowe i badania poprzez:

 • Rozwijanie i rozszerzanie międzynarodowej sieci wiodących partnerów akademickich i wymiany w celu zapewnienia globalnego środowiska badawczego i dydaktycznego.
 • Rozwijanie umiejętności biznesowych specyficznych dla danej branży poprzez angażowanie kluczowych liderów opinii.
 • Kształtowanie liderów biorących na swoje barki odpowiedzialność społeczną i stawiających czoła unikalnym wyzwaniom intelektualnym i osobistym.
 • Rozwijanie dojrzałych i samodzielnych osobowości z kompetencjami międzykulturowymi i krytycznym myśleniem.

Nasza wizja

Naszą wizją jest znalezienie się w czołówce szkół biznesu w Europie i uznanie na arenie międzynarodowej za innowacyjne programy biznesowe pomagające firmom i instytucjom pozostać na korzystnej krzywej wzrostu. Nasze badania będą miały rozkwitający wpływ na praktyki biznesowe, przywództwo i literaturę naukową. Będziemy rozwijać liderów z globalnym zasięgiem, którzy będą wykorzystywać swój potencjał do angażowania się w przedsiębiorstwa i społeczeństwo, aby dokonać cennej, konstruktywnej i etycznej zmiany.

Nasze wartości

 • Następujące wartości kierują nami w realizacji naszej misji i wizji:
  • Doskonałość akademicka, umiejętności specjalistyczne i ukierunkowanie na badania.
  • Przywództwo myślowe i innowacje.
  • Krytyczne myślenie, sprawiedliwość i uczciwość.
  • Etyka, odpowiedzialność społeczna, dobroczynność, rozliczalność, odpowiedzialność i przejrzystość.
 • Mamy niekończące się podejście do przekraczania oczekiwań w zakresie jakości i usług we wszystkim, co robimy. Kształtowanie kariery naszych studentów jest w centrum wszystkiego, co robimy. Aby to osiągnąć, badane są wszystkie potencjalne środki, od mentoringu do prezentacji i referencji przed odpowiednią branżą.
 • Cenimy wszystkich naszych studentów i inwestujemy w ich wzrost i rozwój osobisty i zawodowy, pomagamy im w ich ścieżce kariery od podstawowych potrzeb do samorealizacji.
 • Rozważnie planujemy dla naszych studentów, monitorując kluczowe zmiany w branży i podejmując odpowiednie działania, które z wyprzedzeniem przygotowują ich do sprostania przyszłym wyzwaniom.

Podejście do nauczania online

Podejście do nauczania, które wdrażamy, ma na celu określenie konkretnych potrzeb szkoleniowych i aspiracji zawodowych każdej osoby. W oparciu o to zrozumienie wprowadzane są najbardziej efektywne spersonalizowane rozwiązania mentorskie, tak aby dana osoba mogła w pełni wykorzystać program szkoleniowy.

Głęboko wierzymy w to, że każdy człowiek ma swoje mocne strony, które można wykorzystać poprzez odpowiednią platformę edukacyjną i podejście. Uczniowie w Rushford są w pełni świadomi, że samoświadomość ma takie samo znaczenie jak wiedza akademicka.

W Rushford wykorzystujemy technologie internetowe, aby zmaksymalizować efektywność uczenia się w nowoczesnym otoczeniu, a jednocześnie zapewnić uczniom całą wiedzę, której potrzebują, aby odnieść sukces.

Rushford zatrudnia wielu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z branży jako mentorów dla studentów, aby zapewnić im prawdziwe perspektywy branżowe. To pomaga naszym aspirującym specjalistom osiągnąć interfejs z samą branżą. Mentoring dostarcza wielu porad w zakresie szkoleń i planowania kariery.

Wierzymy w przygotowanie naszych studentów do prawdziwych sytuacji życiowych poprzez doświadczenia z pierwszej ręki, poprzez wdrożenie sesji próbnych za pośrednictwem naszych skutecznych platform szkoleniowych online.

Nasze akredytacje

138943_EduQua_LogoPhone.png

EduQua certyfikowana instytucja szwajcarska

Rushford Business School jest certyfikowany przez EduQua, szwajcarski znak jakości dla instytucji kształcenia ustawicznego. EduQua jest jednostką akredytacyjną uznaną i wspieraną przez Rząd Konfederacji Szwajcarskiej.

EduQua jest pierwszym certyfikatem jakości dla publicznych i prywatnych instytucji edukacyjnych w Szwajcarii i jest uznawany, wspierany i zatwierdzany przez następujące organizacje:

- Szwajcarski Rząd Federalny
- Szwajcarska Konferencja Kantonalnych Ministrów Edukacji (EDK)
- Sekretariat Stanu do Spraw Gospodarczych (SECO)
- Szwajcarska Konferencja Działu Szkolenia Zawodowego (SBBK)
- Szwajcarskie Stowarzyszenie Wydziałów Zatrudnienia (VSAA)
- Szwajcarska Federacja Kształcenia Dorosłych (SVEB)

138941_ACBSP_ColorPhone.png

Rada Akredytacyjna Szkół i Programów Biznesowych

Rushford Business School jest członkiem "Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP)

ACBSP jest jedyną globalną jednostką akredytującą, która od 1988 roku akredytuje programy biznesowe na poziomie stowarzyszonym, licencjackim i magisterskim na całym świecie. Rushford Business School jest częścią członkostwa, które rozciąga się na ponad 60 krajów. Członkowie ACBSP to jedni z najlepszych edukatorów w swoich dziedzinach, zainteresowani poznaniem innowacyjnych metod nauczania, poprawą jakości programów edukacji biznesowej oraz tworzeniem wartości dla swoich studentów.

189796_qs-star-rating_la-voz_logo-03-web.jpeg

Rushford otrzymał 5-gwiazdkową ocenę za nauczanie i za naukę online; z 4-gwiazdkową oceną ogólną za pośrednictwem renomowanego systemu QS Star Rating. Czterogwiazdkowa ogólna ocena gwiazdkowa QS jest świadectwem jakości i reputacji instytutu i jest prestiżowym wyróżnieniem do osiągnięcia.

172483_166809_IACBE_logo_Educational_2color_Horiz-768x235.png

Rushford Business School jest członkiem "International Accreditation Council for Business Education (IACBE)" IACBE akredytuje programy biznesowe, które prowadzą do stopni naukowych na poziomie stowarzyszonym, licencjackim, magisterskim i doktoranckim w instytucjach szkolnictwa wyższego na całym świecie. Wszystkie sposoby dostarczania, kampusy, lokalizacje i miejsca instruktażowe, jak również wszystkie programy biznesowe bez względu na stopień naukowy, będą zazwyczaj uwzględnione w przeglądzie akredytacyjnym IACBE.

179310_prme_un_500.jpeg

Jako organizacja jesteśmy dumni, że jesteśmy częścią inicjatywy Principles for Responsible Management Education (PRME). PRME to globalna inicjatywa, która została zapoczątkowana w 2007 roku przez United Nations Global Compact, aby zachęcić szkoły biznesu i uniwersytety na całym świecie do włączenia zrównoważonego rozwoju do programów nauczania i badań.

189889_aacsb-business-education-alliance-member.png

Jesteśmy dumni, że jesteśmy członkiem Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). AACSB jest globalną organizacją akredytacyjną założoną w 1916 r., która wspiera, promuje i rozwija jakość nauczania, uczenia się i badań w szkołach biznesu. Przystępując do AACSB, demonstrujemy nasze zaangażowanie w doskonałość poprzez utrzymywanie najwyższych standardów jakości we wszystkich aspektach naszej działalności akademickiej. Nasze członkostwo pozwala nam być częścią sieci ponad 800 szkół biznesowych na całym świecie, które dzielą się najlepszymi praktykami w zakresie rozwoju edukacji biznesowej i zarządzania.

189890_BGA_Member_logo-1-300x300.png

Rushford Business School jest dumnym członkiem Stowarzyszenia Absolwentów Biznesu (BGA). Stowarzyszenie Absolwentów Biznesu jest częścią AMBA, międzynarodowego członkostwa i organu zapewniającego jakość dla wiodących na świecie i wysokopotencjalnych szkół biznesu, które dzielą się poświęceniem dla pozytywnego wpływu, odpowiedzialnych praktyk zarządzania i uczenia się przez całe życie.

Statystyka

Z uczniami z ponad 80 krajów i ponad 5000 absolwentów na całym świecie, nasza rosnąca globalna społeczność jest świadectwem doskonałej edukacji i budowania umiejętności uczniów w Rushford.

  Funkcje kampusu

  Rushford Business School

  Rushford Campus jest położony w samym sercu Lucerny City Center. Ta lokalizacja jest tuż obok transportu publicznego dla najlepszej łączności i wygody. Jezioro Lucerna znajduje się zaledwie 6 minut jazdy autobusem od kampusu.

  Obiekt oferuje obszerne sale lekcyjne i wykładowe wyposażone w tablice i projektory, bibliotekę, kawiarnię oraz miejsca rekreacyjne, w których studenci mogą się relaksować i integrować.

   Referencje studentów

   Lokalizacje

   • Geneva

    James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland, 1204, Geneva

    • Lucerne

     Maihofstrasse 76, 6006, Lucerne

     • Geneva

      Rue de la Cité,1, 1204, Geneva

      • Valencia

       Carrer de les Barques, 2, 46002, Valencia

       • Valencia

        Carrer de les Barques, 2, 46002, Valencia

        pytania