Keystone logo
© The University of Fredericton
Rotman School of Management at the University of Toronto

Rotman School of Management at the University of Toronto

Rotman School of Management at the University of Toronto

Wstęp

Założony w 1827 roku University of Toronto przekształcił się w wiodącą kanadyjską instytucję zajmującą się edukacją, odkrywaniem i tworzeniem wiedzy. Jako jeden z najlepszych na świecie uniwersytetów intensywnie prowadzących badania, nastawiony na wymyślanie i innowacje, jest oddany wspieraniu społeczności akademickiej, w której nauka i stypendium każdego członka może się rozwijać.

Ucz się online z Rotman School of Management

Szkoła Rotman jest częścią Uniwersytetu w Toronto, światowego centrum badań i doskonałości akademickiej w sercu wielokulturowej stolicy komercyjnej Kanady.

O Rotman School of Management

Rotman jest katalizatorem transformacyjnego uczenia się, spostrzeżeń i zaangażowania publicznego, łącząc różne poglądy i inicjatywy wokół określonego celu: tworzenia wartości dla biznesu i społeczeństwa.

Programy online Szkoły Rotman

Najnowocześniejsza lista programów Rotman jest przeznaczona dla osób, które chcą zdobyć nowe umiejętności, osiągnąć swoje cele zawodowe i zdobyć przewagę konkurencyjną. Programy są skierowane do szerokiego grona profesjonalistów i oferują elastyczną, wspieraną naukę i nowe sposoby myślenia, aby sprostać dzisiejszym wyzwaniom biznesowym i możliwościom.

Po co uczyć się online ze Szkołą Rotman

Dzięki współpracy z GetSmarter, marką 2U, Inc., Rotman angażuje się w opracowanie innowacyjnego i dostępnego podejścia do nauki online. Jest siedzibą jednych z najbardziej innowacyjnych instytutów badawczych na świecie i szczyci się imponującą siecią międzynarodowych partnerstw w sektorach akademickim, korporacyjnym i społecznym. Współpracując z GetSmarter, Szkoła ustanawia nowy standard edukacji online, oferując intensywną, intymną i w pełni wspieraną podróż edukacyjną, która daje również możliwość nawiązania kontaktów z podobnie myślącymi profesjonalistami i rówieśnikami.

Lokalizacje

  • Toronto

    Saint George Street,105, M5S 3E6, Toronto

    pytania