Keystone logo
Robert Kennedy College

Robert Kennedy College

Robert Kennedy College

Wstęp

Naszą misją jest zapewnienie akademickich doskonałości w kształceniu na odległość dla studentów na całym świecie, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Robert Kennedy College to prywatna instytucja edukacyjna z siedzibą w Zurychu w Szwajcarii, założona w 1998 roku. Szkoła była pionierem szwajcarskiej jakości nauczania online; Oferujemy rygorystyczne, ale elastyczne programy nauki, wzbogacone o najnowocześniejszą technologię e-learningu online, która została opracowana całkowicie wewnętrznie.

Uniwersytet w Cumbrii, Uniwersytet w Salford i York St John University. Nasi instruktorzy są absolwentami najlepszych uniwersytetów na świecie, a z ponad 5000 studentów z 130 różnych krajów jesteśmy prawdziwie międzynarodowym zakładem. Nasze programy łączą szwajcarską edukację na wysokim poziomie z rezydencjami na terenie Kolegium w Zurychu, Szwajcarii i w Anglii w kampusach naszych wyłącznych partnerów. Tygodniowa rezydencja stanowi wyjątkową okazję dla studentów do połączenia ich doświadczeń w nauce online z tradycyjnym środowiskiem w klasie.

Filozofia zorientowana na ucznia

W RKC nie jesteś tylko numerem studenckim. Jesteś częścią naszej internetowej społeczności edukacyjnej zaangażowanej w pracę z członkami wydziału i innymi studentami.

Razem, jesteśmy zespołem

Nadrzędnym celem tego zespołu jest umożliwienie nam konsekwentnej poprawy jakości edukacji - twojej edukacji.

State of The Art Technology

W naszym zaangażowaniu w zapewnianie studentom najnowocześniejszych usług używamy najnowocześniejszego oprogramowania, które jest dostosowane do realizacji kursów online. OnlineCampus to wszechstronne, interaktywne i łatwe w użyciu oprogramowanie, które sprawia, że nauka online jest naprawdę przyjemnym doświadczeniem.

Wydział Światowej Klasy

RKC zatrudnia wysoko wykwalifikowanych instruktorów, którzy są absolwentami wiodących uczelni, takich jak Harvard Business School , Uniwersytet Stanford , Oxford University , New York University i Wharton , aby wymienić tylko kilka.

Światowe uznanie

Po ukończeniu studiów uzyskasz taki sam stopień jak studenci, którzy studiują na kampusie na Uniwersytecie w Cumbrii, na Uniwersytecie w Salford lub na Uniwersytecie York St. John. Stopnie są uznawane na całym świecie.

Lokalizacje

 • Zürich

  Robert Kennedy College Technoparkstrasse 1 , 8005, Zürich

  • Switzerland Online

   Switzerland Online, Szwajcaria

   • York

    York St John University Lord Mayor's Walk , YO31 7EX , York

    • Salford

     The University of Salford The Crescent, Salford, M5 4WT, Salford

     • UK Online

      UK Online, Wielka Brytania

      • City of Carlisle

       University of Cumbria, Fusehill Street, , CA1 2HH, City of Carlisle

       Programy

       Instytucja oferuje również:

       pytania