Keystone logo
Quasar Institute for Advanced Design

Quasar Institute for Advanced Design

Quasar Institute for Advanced Design

Wstęp

Od ponad 30 lat najlepsze kursy z zakresu grafiki i projektowania

Świat designu to fascynujący wszechświat, w którym następuje silny wzrost zatrudnienia, gdzie tradycja i innowacja znajdują idealne połączenie, a przeszłość i przyszłość spotykają się.

Jeśli lubisz planować, jeśli we wszystkim szukasz piękna, potrafisz wyobrazić sobie to, czego jeszcze nie ma i chcesz zamienić swoją kreatywność w karierę zawodową… Quasar Institute to miejsce, którego szukasz

Quasar Institute for Advanced Design to od ponad 30 lat najnowocześniejsza placówka edukacji akademickiej, badań i innowacji w dziedzinie projektowania. Szkolne laboratorium kształcące najlepszych projektantów przyszłości, będące domem dla artystów cyfrowych, rzemieślników 2.0, twórców-wizjonerów i projektantów jutra.

Wizja Kwazaru

Quasar Institute for Advanced Design , założony w 1987 roku, jest ośrodkiem szkolnictwa wyższego, którego celem jest kształcenie w nowych zawodach związanych z projektowaniem oraz komunikacją wizualną i multimedialną.

Quasar to miejsce, w którym niezawodność i dbałość spotykają się z innowacją i awangardowym postępem. I właśnie tam znajdziesz właściwą odpowiedź na wymagania stale rozwijającego się rynku pracy.

Tutaj promujemy stałą współpracę pomiędzy firmami włoskimi i międzynarodowymi; tutaj nasze projekty zaangażują Cię w każdym aspekcie, od pomysłu do realizacji. Nasze kursy zapewniają stopnie akademickie pierwszego stopnia uznawane przez włoskie Ministerstwo Edukacji oraz stopnie specjalizacji ważne na arenie międzynarodowej.

Misja

Quasar Institute for Advanced Design skupia ludzi i firmy o zasięgu globalnym, rozwijając ich potencjał i talenty poprzez programy szkolnictwa wyższego, usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb, partnerstwa lokalne/międzynarodowe oraz ciągłe wsparcie.

Tworzymy systemy wzajemnego rozwoju, zachęcamy do umiejętności analitycznych i wymiany osobistej, a także tworzymy sieci społeczności, które działają z troską i pasją.

Stosujemy humanistyczne podejście do badań i produkcji oraz łączymy kreatywność i technologię ze zrównoważonym rozwojem opartym na współpracy.

Działalność kulturalna i badania

Quasar Institute for Advanced Design , równolegle z działalnością edukacyjną, prowadzi stałe badania i wydarzenia kulturalne, których celem jest edukacja społeczeństwa na tematy z różnych dyscyplin.

Promujemy włoską kulturę i markę Made in Italy na świecie; bierzemy udział w konkursach krajowych i międzynarodowych; organizujemy wystawy, seminaria, warsztaty i publikacje.

Od 1987 roku Quasar Institute for Advanced Design był głównym bohaterem ponad 300 wydarzeń; wszyscy przyczynili się do wzrostu wiedzy i wrażliwości na tematy dotyczące środowisk rzeczywistych i wirtualnych.

Lokalizacje

  • Metropolitan City of Rome

    Via Crescenzio, 17/A, 00193, Metropolitan City of Rome

pytania