Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Quantic School of Business and Technology

Quantic School of Business and Technology

Quantic School of Business and Technology

Wstęp

Quantic to nowa internetowa szkoła biznesu, która łączy rygorystyczne wykształcenie MBA bezpośrednio z pozytywnymi wynikami kariery i globalną siecią absolwentów.

Programy biznesowe

Quantic oferuje dwa wysoce selektywne programy studiów biznesowych - bezpłatne MBA i radykalnie przystępne MBA Executive. Kursy są dostarczane w aplikacji Quantic na urządzeniu mobilnym lub komputerze w formie niewielkich, interaktywnych lekcji i towarzyszącej im platformy uczenia się od siebie. Innowacyjny model biznesowy przenosi ciężar nauki na pracodawców, którzy płacą za rekrutację naszych wyjątkowych studentów.

Inteligentnie talent

Wbudowana sieć kariery Quantic, Smartly Talent, umożliwia studentom i absolwentom wyszukiwanie wolnych stanowisk i bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z najlepszymi firmami. Wykorzystaj swoją wiedzę biznesową i uzyskaj karierę, na którą zasługujesz. Zdobądź wykształcenie. Zatrudnij się.

Zespół Quantic

Od naszych ekspertów ds. Treści biznesowych, przez naszych programistów i inżynierów, aż po nasz zespół wykonawczy - zebraliśmy zespół pionierów. Jesteśmy tym samym kluczowym zespołem, który zmienił Rosetta Stone z początkowych korzeni w największą i najbardziej innowacyjną firmę do nauki języków na świecie.

Misja

Misją Quantic School of Business and Technology jest oferowanie najbardziej innowacyjnych, najwyższej jakości internetowych programów edukacyjnych, które są bezpośrednio związane z pozytywnymi wynikami zawodowymi w biznesie i technologii.

Wizja

Quantic stara się na nowo opracować kształcenie absolwentów w XXI wieku, służąc jako szablon nowego rodzaju szkoły: wykorzystanie innowacji pedagogicznych i technologicznych oraz głębokie zrozumienie siły profesjonalnych sieci, aby zapewnić najlepsze w swojej klasie doświadczenia edukacyjne i wyniki kariery nasi studenci.

Nasza historia

Quantic zaczął od trzech pytań: co byś mógł nauczyć się dowolnego przedmiotu, gdziekolwiek, na dowolnym urządzeniu? Co jeśli ten system uczenia się był podłączony do potężnej profesjonalnej sieci? A co, jeśli nowy model biznesowy mógłby uczynić go radykalnie dostępnym, a nawet bezpłatnym?

Od tej początkowej wizji nasi założyciele postanowili zbudować nowy rodzaj szkoły dla absolwentów.

Zespół rozpoczął od opracowania przełomowej metody instruktażowej, a następnie zastosował ją w tworzeniu naszego najnowocześniejszego programu nauczania. Po udowodnieniu szybkości i skuteczności w porównaniu z tradycyjnymi programami, zespół opracował unikalny model biznesowy, który przenosi koszty edukacji na wyszkoloną grupę pracodawców, którzy chcą zatrudnić studentów za pośrednictwem naszej zintegrowanej platformy talentów. I wreszcie, dzięki rygorystycznemu procesowi rekrutacji i weryfikacji pracodawcy, zespół stworzył podstawy dla wartościowej, wyłącznej sieci absolwentów i partnerów korporacyjnych.

Dzisiaj Quantic z dumą oferuje bezpłatny MBA i przystępny cenowo Executive MBA ambitnym studentom z całego świata.

To ekscytująca droga przed nami. Mamy nadzieję, że będziesz częścią podróży.

Aktywne uczenie się. Przedefiniowanie przyszłości edukacji.

Inżynieria pedagogiczna

Bez nudnych filmów wykładowych. Bez żmudnych podręczników. Po prostu wspaniałe interaktywne instrukcje zaprojektowane, aby uczynić naukę znacznie łatwiejszym i szybszym.

Aktywne uczenie się

Dzięki dziesięcioleciom doświadczenia w technologii edukacyjnej, a także pedagogicznemu przekonaniu w uczeniu się przez doświadczenie, Smartly na nowo odkrył edukację dorosłych dzięki interaktywnemu uczeniu się na urządzeniach mobilnych, które nazywamy „Aktywnym uczeniem się”.

Oparte na mistrzostwie

111666_mastery-based-progression-illustration-ac343cef.jpg

Zniknęło pasywne podejście do gadających głów opartych na wideo i długiej prozy. Zamiast tego lekcje Smartly nieustannie stanowią wyzwanie dla uczniów, wymagające interakcji co osiem sekund. Ponieważ co 5–10 minutowa lekcja opiera się na wcześniejszych lekcjach, uczniowie sprawdzają swoje zrozumienie, konfrontując nowy materiał kursu z postępem nauki opartym na mistrzostwach, który zapewnia awans ucznia.

Nie nauczaj i nie testuj ...

Zbyt długo edukacja online usystematyzowała najmniej efektywne praktyki w zakresie nauczania w klasie, nadawania informacji, a następnie testowania ze zrozumieniem dla uczniów. Posiadacze edukacji online utknęli w tym pasywnym paradygmacie pomimo słabego zaangażowania i skuteczności.

... Test do nauczenia!

111668_test-to-teach-illustration-b007accf.jpg

Dzięki Active Learning nasze materiały szkoleniowe od razu rzucają wyzwanie uczniowi, by myślał jako bohater. Nie jesteśmy wykładowcą, ale raczej mentorem i nauczycielem, który zapewnia zajęcia, w które angażują się studenci, podejmując decyzje z natychmiastową reakcją. Testujemy, aby nie potwierdzać zrozumienia, ale raczej jako okazję do nauczania.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Washington

    3000 K Street NW, Suite 275, 20007, Washington

pytania