Keystone logo
Premier TEFL

Premier TEFL

Premier TEFL

Wstęp

Poznaj ekspertów TEFL

Zespół Premier TEFL ma misję : stworzyć najnowsze, najbardziej unikalne doświadczenie w zakresie szkolenia nauczycieli na żywo na rynku TEFL.

Mając 25 lat podróży między nami, poznajemy tajniki nauczania angielskiego za granicą. Szkolimy naszych nauczycieli angielskiego, aby byli pewni siebie, wpływowi podróżnicy, którzy są gotowi na zwiedzanie całego świata. Nasze uznane na całym świecie, w pełni akredytowane kursy internetowe są kompleksowe, łatwe do naśladowania i zapewniają dokładne informacje potrzebne do rozpoczęcia nauki języka angielskiego jako języka obcego.

O naszych kursach

Nasza szeroka gama w pełni akredytowanych kursów internetowych została napisana przez prawdziwych nauczycieli, aby spełnić międzynarodowe standardy TEFL.

Rozległe, edukacyjne i niezwykle wciągające kursy Premier TEFL zapewniają ci wszystkie szkolenia, których potrzebujesz, aby pewnie uczyć angielskiego za granicą. Zapewniamy, że certyfikacja przez całe życie wyróżnia Cię na globalnym rynku pracy i kwalifikuje Cię do najbardziej opłacalnych, wysoko płatnych zleceń TEFL.

Weryfikacja

Organizacja zweryfikowana przez gwiazdy - ten poziom weryfikacji przyznawany jest międzynarodowym dostawcom programów za okazanie prawdziwego poświęcenia się światowej edukacji.

Nasze zalety

  • W pełni akredytowane szkolenie

  • Międzynarodowe kursy

  • Elastyczny, całodobowy dostęp do studiów przez Internet

  • Wsparcie osobistego opiekuna

  • Porady ekspertów w zakresie poszukiwania pracy

Mieliśmy nasze przygody - teraz twoja kolej.

Lokalizacje

  • Cork

    Saint Mary's, Emmet Pl, Youghal-Lands, Youghal, Co. Cork, , Cork

pytania