We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo
Hotelfernschule Poppe+Neumann

Hotelfernschule Poppe+Neumann

Hotelfernschule Poppe+Neumann

Wstęp

Poppe & Neumann - tradycja, doświadczenie, sukces

Doskonalenie zawodowe - profesjonalne i dostosowane do potrzeb przemysłu.

Z obecnie ponad 120 lat na rynku hotel Fernschule Poppe & Neumann jest najstarszą instytucją edukacyjną dla ludzi w branży hotelarskiej i gastronomicznej, w gastronomii i restauracji łańcuchów.

Ponad 100.000 udane absolwenci i rosnący ruch abonent sprawiają, że hotel Fernschule Poppe & Neumann dla większości uczestników instytucji edukacyjnej w branży.

Z naszych certyfikowanych i akredytowanych programów nauczania na odległość, metodycznie i dydaktycznie optymalny materiał dydaktyczny z absolutną praktycznego doświadczenia i nasze indywidualne podejście do tworzenia cel treningowy na pewno!

Nasze ceny karnetów na egzaminy IHK są zawsze znacznie powyżej średniej. Głównym powodem jest to, że od dnia notyfikacji do pomyślnego zakończenia egzaminu IHK troszczą się o ciebie.

Zespół zarządzający w hotelu Fernschule Poppe & Neumann posiada wieloletnie doświadczenie. Cenionych wykładowców (nauczycieli Temat i menedżerów z branży) są (klasa) dla wysokich standardów seminariów kontrolnych i wzmacniające.

„Dziadek, ojciec i syn mają już swój trening z hotelu Fernschule Poppe & Neumann. - czekamy na wnuki”

Lokalizacje

  • Germany Online

    Hotelfernschule Poppe & Neumann Kirchspieler Seite 18a 61279 Grävenwiesbach, , Germany Online

pytania