Keystone logo
Point Park University School of Education

Point Park University School of Education

Point Park University School of Education

Wstęp

W swojej historii Point Park University był dumny ze swoich miejskich korzeni i wkładu w witalność Downtown Pittsburgh.

Aby być wychowawcą, potrzeba specjalnej osoby. Zależy Ci na nauce i chcesz coś zmienić. Point Park University School of Education oferuje programy licencjackie, magisterskie i doktoranckie, w tym wiele w pełni online.

W ramach naszych studiów licencjackich wkroczysz do klasy na pierwszym roku. Oferujemy programy studiów na poziomie podstawowym i średnim - z opcją podwójnej certyfikacji w edukacji specjalnej oraz nasze programy w zakresie studiów instruktażowych i wczesnej edukacji, aby zobaczyć, gdzie chcesz rozpocząć karierę w tej dziedzinie.

Nasze w pełni internetowe programy kohortowe dla absolwentów szkół wyższych są przeznaczone dla nauczycieli, którzy chcą zostać dyrektorami, specjalistami ds. Programów nauczania i liderami w swoich szkołach i społecznościach - oraz dla tych, którzy po raz pierwszy chcą uzyskać certyfikat nauczyciela. Możesz uzyskać certyfikat w nowej dziedzinie lub zostać ekspertem w swojej dziedzinie.

Na Uniwersytecie Point Park więcej studentów wraca do college'u, aby zdobyć tytuł licencjata i świadectwo ukończenia studiów wyższych niż w jakiejkolwiek innej dziedzinie.

Uświadomienie sobie, że należysz do klasy, może nastąpić wcześnie lub późno w Twojej karierze, ale jesteśmy gotowi na Ciebie, gdy tylko nadejdzie.

Nasze programy edukacji podyplomowej obejmują stopnie licencjackie, świadectwa magisterskie i program ABCTE, wszystkie zaprojektowane z elastycznym harmonogramem i wrażliwością na potrzeby pracujących studentów. Nawet przy napiętym harmonogramie zapewnimy Ci zajęcia i czas nauczania, którego potrzebujesz, aby zostać certyfikowanym nauczycielem.

Point Park University jest jedyną placówką Pennsylvania Department of Education (PDE) - uznaną instytucją w Pensylwanii, która oferuje program American Board for the Certification of Teacher Excellence (ABCTE).

Lokalizacje

  • Pittsburgh

    Wood Street,201, 15222, Pittsburgh

    pytania