Keystone logo
Point Park University Online

Point Park University Online

Point Park University Online

Wstęp

Położony w samym sercu śródmieścia Pittsburgha, Point Park University to dynamiczny, miejski uniwersytet non-profit o silnej tradycji sztuk wyzwolonych. Point Park przyjmuje prawie 4000 studentów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin na ponad 100 programach licencjackich, magisterskich i doktoranckich.

Jako student jednego z programów online Point Park, będziesz czerpać korzyści z małych klas, wygodnego planowania i niedrogiego czesnego, jednocześnie angażując się w edukację ukierunkowaną na karierę. Możesz przyspieszyć swoją karierę, ucząc się od profesorów, którzy uczą na podstawie własnego doświadczenia w świecie rzeczywistym. Będziesz mieć dostęp do odnoszących sukcesy, pracujących profesjonalistów i będziesz mieć możliwość odbycia stażu i pracy w wiodących firmach i organizacjach.

Point Park University kształci studentów w zróżnicowanym środowisku miejskim i przygotowuje absolwentów do stosowania wiedzy, aby osiągnąć swoje cele, rozwijać swoje zawody i służyć swoim społecznościom.

Point Park University jest członkiem instytucjonalnym Konsorcjum Online Learning. OLC to współpracująca społeczność liderów szkolnictwa wyższego i innowatorów, której celem jest rozwijanie wysokiej jakości cyfrowych doświadczeń w zakresie nauczania i uczenia się, które mają na celu dotarcie do współczesnego ucznia i zaangażowanie go - każdego, w dowolnym miejscu i czasie.

Lokalizacje

  • Pittsburgh

    Wood Street,201, 15222, Pittsburgh

    pytania