Keystone logo
Pepperdine Graziadio Business School

Pepperdine Graziadio Business School

Pepperdine Graziadio Business School

Wstęp
Pepperdine to chrześcijański uniwersytet oddany najwyższym standardom doskonałości akademickiej i chrześcijańskich wartości, w którym studenci są wzmacniani do życia w celu, służby i przywództwa. Stale uznawana za jedno z najpiękniejszych miejsc do nauki, Pepperdine to miejsce, w którym inspirujesz się do nauki, gdy uczysz się inspirować.

171813_PEP-MBA_BannerAd_Landscape_970x250.jpg

Misja Graziadio Business School wypływa z serca założyciela uczelni, George'a Pepperdine'a. Sam był chrześcijańskim biznesmenem i przedsiębiorcą, który opowiadał się za połączeniem edukacji biznesowej z rozwojem chrześcijańskiego charakteru.

Głównym celem edukacji biznesowej podyplomowej w Graziadio School jest kształcenie więcej niż kompetentnych profesjonalistów biznesowych, którzy dążą do zysku i zwrotu dla akcjonariuszy; Ponadto szkoła stara się wykształcić liderów biznesu, którzy są etyczni, przedsiębiorczy i globalnie świadomi, i którzy pracują dla wspólnego dobra.

Od momentu powstania w 1969 r. Szkoła Graziadio uczyniła dążenie do zaawansowanego stopnia biznesowego tak wygodnym i jak najbardziej praktycznym dla pracujących profesjonalistów, kładąc nacisk na programy, które stosują teorię i wykorzystują uczenie się przez doświadczenie w małych grupach. Instruktaż jest wysoce oparty na współpracy i zorientowany na zespół. Niektóre elitarne programy MBA są oparte na kohortach, dzięki czemu małe, silnie powiązane grupy studentów kierownictwa rozwijają się jako spójna jednostka przez cały program studiów. Absolwenci Szkoły Graziadio korzystają również z ponad 30-tysięcznej sieci absolwentów. Absolwenci cieszą się bogatym harmonogramem trwających warsztatów, wykładów i wydarzeń specjalnych, aby aktualizować umiejętności i odnawiać kontakty na długo po ukończeniu studiów.

Lokalizacje

 • Malibu

  Pacific Coast Highway,24255, 90263, Malibu

  • Los Angeles

   Los Angeles, Stany Zjednoczone

   pytania