Keystone logo
Pensacola State College Online

Pensacola State College Online

Pensacola State College Online

Wstęp

Pensacola State College przyjęła szeroki termin „eLearning” w odniesieniu do zajęć edukacyjnych, które ogólnie wykorzystują technologie elektroniczne, aw szczególności Internet. Strona internetowa eLearning jest centralnym punktem działań eLearningowych Pensacola State College i służy jako brama do systemu eLearning Pensacola State College o nazwie Canvas. Pensacola State College oferuje kursy w kilku trybach, z których wszystkie wykorzystują komponent eLearning i zostały opisane poniżej.

Kursy nauczania na odległość (zwane również kursami „online”) nie wymagają wizyt w kampusie i są asynchroniczne, co oznacza, że studenci nie muszą spotykać się ze swoim instruktorem online w określonych dniach lub godzinach przez cały semestr. Kursy nauczania na odległość znajdują się w Canvas, naszym systemie zarządzania kursami online. Mają tygodniowe harmonogramy, wymagania logowania i terminy przydziałów, których należy przestrzegać. Wielu instruktorów wymaga nadzorowanych testów, które mogą być monitorowane przez określoną przeglądarkę, osobę na żywo w centrum egzaminacyjnym lub inną opcję. Twój instruktor poinformuje Cię, jak będą nadzorowane egzaminy online. Przeszukując harmonogram kursów Pensacola State College, zwróć uwagę, że typem zajęć na odległość jest „Kurs internetowy”.

Kursy online na żywo są również kursami online, ale są synchroniczne, co oznacza, że studenci MUSZĄ zalogować się na stronie kursu w Canvas, aby spotkać się z klasą w określonych dniach i godzinach w ciągu całego semestru. Te zajęcia wykorzystują technologię wideokonferencji Zoom do tworzenia środowiska uczenia się w czasie rzeczywistym dla studentów i instruktorów. Studenci logują się na kurs w regularnie zaplanowanych terminach i godzinach przez cały semestr, aby „uczęszczać” na zajęcia w tej wirtualnej klasie. Zajęcia online na żywo są idealne dla studentów, którzy preferują kontakt z instruktorem w czasie rzeczywistym, ale chcą też kontynuować naukę z odległej lokalizacji. Wymagany jest niezawodny dostęp do Internetu, kamera internetowa i mikrofon. Przeszukując harmonogram kursów Pensacola State College, zwróć uwagę, że typem zajęć dla kursu online na żywo jest „Live Online”.

Lokalizacje

  • Pensacola

    College Boulevard,1000, 32504, Pensacola

    pytania