Keystone logo
PCi Business School (PCIBS)

PCi Business School (PCIBS)

PCi Business School (PCIBS)

Wstęp

Dzięki pozytywnej zachęcie ze strony rządów i przemysłu (firmy z listy Fortune 500), dostarczamy szkolenia w różnych stopniach biznesowych i jesteśmy w pełni internetową międzynarodową szkołą biznesu.

Misja

Zapewnienie światowej klasy edukacyjnej platformy wiedzy dla profesjonalistów z dziedziny kontroli projektów.

Wizja

Bądź wybranym dostawcą szkoleń z zakresu kontroli projektu i rozwijaj przyszłych liderów z silnym poczuciem odpowiedzialności, uczciwości i pasji.

Wartości

Kieruj się profesjonalnym postępowaniem, które sprzyja zaufaniu, uczciwości &. Wykazuje odpowiedzialność, uczciwość, szacunek, pewność siebie i odpowiedzialność.

Cel pomocy

Uczyć i szkolić dzisiejsze pokolenie. Zapewnij im umiejętności, postawę i wiedzę, aby odnieść sukces. Zmierz się z przyszłymi wyzwaniami branżowymi i zaszczep pozytywną wizję łagodzenia problemów z ciągłym nastawieniem, aby stać się pewnymi siebie liderami w swojej dziedzinie.

Korzyści dla studentów

Obecność na świecie

Globalne doświadczenie naszej Szkoły w zakresie szkoleń daje Ci przewagę, abyś mógł z ufnością ubiegać się o każdą międzynarodową ofertę pracy.

PCiBS zapewnia korporacyjne szkolenia ramowe z zakresu zarządzania projektami dla organizacji na całym świecie.

Wysoko wykwalifikowani trenerzy

Główni nauczyciele mają tytuł magistra / doktora i bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami w różnych branżach, takich jak Zdrowie, Ropa & Gaz, Petrochemia, Chemia, Proces, Górnictwo (nad i podziemne), IT, Budownictwo, itp.

Skuteczne i praktyczne

Nasze kursy dają możliwość rozwoju kariery zawodowej dzięki ofercie online dostosowanej do zawodu, która wyposaża Cię w umiejętności i wiedzę, które można natychmiast zastosować w pracy.

Nasi eksperci ds. programów

Posiadamy ogromną ilość ekspertów od zarządzania projektami i kontroli projektów, którzy stanowią część naszej grupy. Wykładowca z największym doświadczeniem aktywnie działa w branży projektów od ponad 45 lat. Wszyscy wykładowcy PCiBS posiadają tytuł naukowy z zakresu handlu, matematyki, inżynierii lub zarządzania. Większość wykładowców posiada tytuł magistra / doktora.

Jak możesz skorzystać

Szkolenie Online Project Controls koncentruje się na dużym wkładzie w "zielone" zarządzanie i międzynarodowe dążenie do tych bardzo ważnych kwestii środowiskowych. Ma to poparcie rządu, ponieważ procesy te zwiększą trwałość wszelkich projektów i uczynią je bardziej efektywnymi.

Rozwój wspólnotowy

Rozwój wspólnot jest w dużej przychylności rządu, gdyż PCiBS chce, aby w dużym stopniu udało się zwiększyć upodmiotowienie społeczności.

Dlaczego warto studiować w Project Controls International Business School (PCiBS)

Co nas wyróżnia

Doświadczenie globalne

Szkolenie oparte na kompetencjach polega na wydawaniu certyfikatów kompetencji i otrzymywaniu odpowiedniego uznania dla nabytych umiejętności, aby pomóc studentom w ich indywidualnych planach rozwoju (IDP), a ponadto studenci otrzymują od wykładowców fachową krytykę zadań i raportów.

Obecność na świecie

Project Controls International Business School / Project Consulting & Integrated Business Services cc (PCiBS) / Ernest Lehman University (ELU) dostarcza międzynarodowe szkolenia i jest obecny na całym świecie.

Obecnie jesteśmy w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Kanadzie i Afryce, dodając do naszej globalnej obecności Europę i Australię.

Lokalizacje

 • Swakopmund

  7 Bismarck St, , Swakopmund

  • Johannesburg

   70 7th Street, , Johannesburg

   • Houston

    2600 South Shore Blvd, , Houston

    pytania