Keystone logo
Pacific College

Pacific College

Pacific College

Wstęp

Pacific College jest zaangażowany w zapewnianie najwyższych standardów w edukacji poprzez wspieranie ciągłego procesu rozwoju intelektualnego, rozwoju charakteru i uczciwości akademickiej, aby osiągnąć sukces zawodowy i osobisty w wybranym zawodzie ucznia.

Pacific College jest zaangażowany w następujące instytucjonalne efekty uczenia się: wykazać opanowanie wiedzy i umiejętności zdobytych w ramach wszechstronnej edukacji, aby osiągnąć spełnienie w wybranym zawodzie i ustalić tożsamość jako członek zróżnicowanej i globalnej społeczności; Zastosuj wartości profesjonalizmu, altruizmu, integracji i współpracy, aby ułatwić zmianę opartą na dowodach i zrealizować wspólne cele; Zademonstruj umiejętności korzystania z informacji, które promują pozytywne, całożyciowe spojrzenie na edukację, zawód i siebie.

„Edukacja jest naszym priorytetem numer jeden”. Stosując podejście „zespołowe”, potrzeby akademickie każdego ucznia zostaną uwzględnione. Student zrozumie, że uczenie się jest procesem trwającym całe życie, opartym na krytycznym myśleniu.

Pacific College jest uznawany za progresywne środowisko uczenia się, w którym wartości profesjonalizmu, altruizmu, współpracy oraz poczucia tożsamości osobistej i zawodowej są głównymi celami włączenia jako członka globalnej i zróżnicowanej społeczności.

Pacific College jest regionalnie akredytowany przez Western Association of Schools and Colleges (WASC) Senior College i University Commission.

Lokalizacje

 • Ontario

  Inland Empire Boulevard,3602, 91764, Ontario

  • Costa Mesa

   Red Hill Avenue,3160, 92626, Costa Mesa

   pytania