Keystone logo
Oxademy Business School Mistrzami w zarządzaniu i strategicznego przywództwa
Oxademy Business School

Mistrzami w zarządzaniu i strategicznego przywództwa

12 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 5500 / per year

Nauka na odległość

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

London Metropolitan University, z korzeniami sięgającymi 1848 roku, znajduje się w samym sercu londyńskiej dzielnicy handlowej; się jedne z największych globalnych korporacji bankowych i firm prawniczych na świecie. Nasza sieć partnerów branżowych, naszej zaangażowanej i ekspertów nauczania, a nasze osiągnięcia w zakresie badań, aby The Guildhall Wydział Business & Law satysfakcjonujące miejsce do studiowania dynamiczną i odpowiedni portfel trudnych kursów biznesowych i prawnych, wyposażenia naszych absolwentów w wiedzę i umiejętności aby przyspieszyć swoje zawodowe kariery zawodowej.

Oxademy i London Metropolitan University

London Metropolitan University, jeden z najstarszych placówek oświatowych w Londynie, przyłączył się Oxademy Graduate School, takie innowacje online i mieszane firma prowadzona przez dynamicznych prezesów nauki, do oferty Magister zarządzania i przywództwa strategicznego, Program będzie wyposażyć uczniów z dwóch kwalifikacji; Oxademy Dyplom studiów podyplomowych i mistrzami w zarządzaniu i strategicznego przywództwa z London Metropolitan University.This to wyjątkowa relacja, która jest wzmocniona przez wiedzy akademickiej z Uniwersytetu i unikalnej platformy e-learningowej, że Oxademy rozwinęła, które mamy nadzieję, będą korzystać uczniów z całego świata.

Dlaczego nasza MSL dla Ciebie?

Test MSL skupia się na rozwoju efektywności osobistego i zawodowego, umożliwiające ćwiczenia i ambitnych menedżerów w celu zwiększenia ich wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania, przywództwa i strategii. Kurs został zaprojektowany, aby opracować szereg poznawczych i umiejętności zawodowych, które pozwolą Ci rozwijać swoją karierę i daje wiedzę niezbędną do prowadzenia i zarządzania organizacji w przyszłości.

Wymagania kwalifikacyjne

Przynajmniej niższy stopień wyróżnieniem drugiej klasy lub równoważne kwalifikacje. W wyjątkowych okolicznościach, kandydaci z niższej klasy stopnia, równoważnych kwalifikacji i odpowiedniego doświadczenia zawodowego mogą być przyjęte, jeśli są w stanie wykazać ich potencjał wyższej pracy stopni.

Naszych uczelni partnerskich są w rankingu 5% NA CAŁYM ŚWIECIE

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Master of Business Administration - Strategiczne przywództwo
    • Rock Hill, Stany Zjednoczone
  • Krótki kurs online przywództwa w wykładniczo zmieniającym się świecie
    • Cambridge, Stany Zjednoczone
  • Magister CSR i zrównoważonego przywództwa
    • Online