Keystone logo
Our Lady of the Lake University Online

Our Lady of the Lake University Online

Our Lady of the Lake University Online

Wstęp

Uniwersytet Matki Bożej z Jeziora jest prywatnym katolickim uniwersytetem z głębokim związkiem z historią i wspólnotą San Antonio. Założona w 1895 roku przez Zgromadzenie Opatrzności Bożej, wypracowaliśmy sobie reputację naszego osobistego stylu nauczania. Od 2011 r. OLLU otrzymało tytuł Prezydenta ds. Honorowych Szkolenia Społecznego Prezydenta. Jesteśmy uniwersytetem, który pomaga uczniom rozwijać ich pełny potencjał w środowisku zachęcającym i stymulującym.

Nasze internetowe programy studiów przygotowują specjalistów do kierowania i przyczyniają się do rozwoju wiedzy w swoich dziedzinach, stosowania najnowszych informacji i technologii do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, współpracy, produktywnie i etycznie w zróżnicowanych kulturowo środowiskach i przyczyniają się do misji Uniwersytetu, służąc potrzebom swoich społeczności.

OLLU jest oddany i otwarty na zmieniające się potrzeby naszych uczniów. Profesorowie przynoszą bogactwo wiedzy i doświadczenia na każdy kurs i są dostępni, aby pomóc uczniom w osobistych spotkaniach, e-mailach lub telefonicznie. Uczniowie przychodzą najpierw na OLLU: Uczysz się od instruktorów z doświadczeniem w czasie rzeczywistym, jak również poświadczeń akademickich, którzy wykraczają poza teorię, aby wyjaśnić swoją rolę i obowiązki.

Lokalizacje

  • San Antonio

    411 S.W. 24th St., 78207, San Antonio

    pytania