Keystone logo
Online Business School

Online Business School

Online Business School

Wstęp

Niedrogie programy studiów z ekskluzywnymi modułami online umożliwiającymi szybkie śledzenie uczniów na kwalifikacjach uniwersyteckich.

Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść swoje umiejętności, ulepszyć swój zespół, czy też zdobyć profesjonalne wykształcenie, Pathways kształcenia Online Business School zapewnią ci wszystko, czego potrzebujesz.

Online Business School oferuje programy uniwersyteckich Pathway edukacyjnych z pełnym dyplomem licencjackim i podyplomowym dla uczniów ze wszystkich zakątków świata. Uczniowie mogą szybko prześledzić drogę do kwalifikacji na Uniwersytecie Wielkiej Brytanii w kampusie lub na odległość .

Nasze moduły internetowe pozwalają uczniom nauczyć się, czego chcą, kiedy chcą i jak chcą, i zostały zaprojektowane, aby ułatwić znacznie szybszy, tańszy i angażujący sposób uczenia się. Dzięki platformie networkingowej dla studentów 24/7, osobistym pulpitom menadżerskim, kursom online 1-2-1, webinarom grupowym i bankowi nagranych webcastów grupowych, Online Business School zapewnia uczniom wsparcie, którego potrzebują, aby odnieść sukces w rozwijaniu swoich umiejętności. profesjonalna baza umiejętności i zdobycie kwalifikacji uniwersyteckich.

Przedstawiamy Online Business School - The Learning Revolution Stars tutaj z Video Library na Vimeo.

Nasze referencje

Online Business School działa zgodnie z najwyższymi standardami akademickimi i posiada wiele struktur, które zapewniają standard edukacji zapewniony uczniom w najwyższej jakości. Poniżej znajduje się lista organów korporacyjnych, do których należymy, oraz stowarzyszeń, których jesteśmy częścią:

 • OTHM
 • ATHE
 • KWALIFIKACJE
 • Coventry and Warwickshire Chamber of Commerce
 • Instytut Dyrektorów
 • Instytut Hotelarstwa
 • Brytyjskie Towarzystwo Komputerowe
 • ELCAS


Uznanie OFQUAL

Wszystkie materiały do ​​nauki są zaprojektowane i napisane przez profesjonalnych autorów akademickich, dzięki czemu każdy moduł interaktywny jest dopasowany do określonych kryteriów uczenia określonych przez OFQUAL, definiujący organ rządu brytyjskiego w zakresie standardów akademickich w szkolnictwie wyższym w Wielkiej Brytanii. Dzięki tym standardom uczący się z nami otrzymują wysokiej jakości wykształcenie wraz z certyfikacją powszechnie uznawaną przez uniwersytety i pracodawców.


Kwalifikacje Uniwersytetu Partnerskiego

Po zakończeniu końcowych zadań, uczniowie otrzymują uznawaną dyplomację. Dyplom ten może być wykorzystany do uzupełnienia do pełnego licencjatu lub MBA na różnych uniwersytetach w Wielkiej Brytanii, albo na terenie kampusu lub przez kształcenie na odległość.


Rada monitorująca jakość

Online Business School prowadzi również Radę Monitorowania Jakości (QMB), aby zapewnić, że zawsze dostarczamy akredytowane kursy online i zasoby, aby spełnić Twoje potrzeby edukacyjne. Rada zbiera się regularnie w celu oceny:

 • Specyficzne problemy uczniów.
 • Wszelkie problemy z jakością dla partnerów uniwersyteckich.
 • Monitorowanie standardów oceny.
 • Monitorowanie treści materialnych przed efektami uczenia się.
 • Specyficzne problemy operacyjne, ponieważ mają wpływ na jakość i obsługę klienta.

Członkowie Zarządu to szanowani liderzy akademiccy i biznesowi. Wyniki recenzji są udostępniane online, aby zapewnić przejrzystość i zrozumienie wśród naszych partnerów i uczniów. Wszystkie opinie są mile widziane, dzięki czemu można formalnie zgłaszać problemy za pośrednictwem QMB w sposób profesjonalny i obiektywny.


Izba Handlowa Coventry i Warwickshire

British Chambers of Commerce to największy, najbardziej wpływowy niezależny głos biznesowy w Wielkiej Brytanii, który niestrudzony lobbuje w imieniu członków i szerszej społeczności biznesowej w kwestiach, które mają znaczenie - ustanawiając odpowiednie warunki do rozwoju biznesu, promując brytyjskie firmy w kluczowym, globalnym świecie. rynki i tworzenie dynamicznej gospodarki biznesowej.

Odgrywają także kluczową rolę w zmniejszaniu przepaści między nauczycielami i przedsiębiorcami, podkreślając umiejętności, jakich potrzebują pracodawcy i wpływając na politykę edukacyjną, aby zapewnić ich skuteczne dostarczanie.

Izba Handlowa w Coventry & Warwickshire jest tylko jedną z sieci izb pracujących zi w imieniu firm każdej wielkości, w każdym sektorze brytyjskiego przemysłu. Pomagają lokalnym firmom łączyć się, rozwijać i osiągać sukcesy. Izba współpracuje z innymi izbami, władzami lokalnymi i organizacjami partnerskimi, aby uzyskać wgląd w kwestie istotne dla biznesu, a następnie przekazać tę wiedzę, aby pomóc rządowi w formułowaniu skutecznej polityki biznesowej.

Lokalizacje

 • Coventry

  7 Osbourne House, Queen Victoria Road, Coventry, CV1 3JD, , Coventry

pytania