Keystone logo
Online Marketing Institute

Online Marketing Institute

Online Marketing Institute

Wstęp

Koncentrując się wyłącznie na marketingu cyfrowym, Online Marketing Institute ( OMI ) ma wyjątkową pozycję, aby zapewnić Ci najnowszą praktyczną wiedzę ze świata rzeczywistego, dzięki której będziesz o krok dalej w grze. Jesteś zajęty. Dlatego opracowujemy wysoce skoncentrowane 5-10-minutowe lekcje, do których możesz uzyskać dostęp z pracy, domu lub telefonu komórkowego zgodnie z harmonogramem.

Nasze szerokie programy nauczania zapewniają świeże spojrzenie na najważniejsze tematy cyfrowe, prowadzone przez ekspertów z danej dziedziny, którzy są również wyjątkowymi nauczycielami. Dzięki temu nie tylko jesteś na bieżąco, ale także inspirujesz.

Online Marketing Institute współpracuje z Tobą w celu oceny luk w umiejętnościach i wiedzy. Opracujemy program szkoleniowy, który pomoże pracownikom opanować kluczowe taktyki i strategie, które napędzają rozwój firmy.

Dzięki szkoleniu z marketingu cyfrowego możesz szkolić swoje zespoły w zakresie narzędzi, taktyk i strategii marketingu cyfrowego. Liderzy branży prowadzą mikro-lekcje wideo na temat najważniejszych i najbardziej istotnych tematów marketingu cyfrowego. W pełni konfigurowalny i oznaczony marką portal umożliwia wybranie treści i Pathways uczenia się, które są odpowiednie dla Twojej firmy, według regionu, działu lub osoby. Pulpit raportowania, Digital Diagnostic IQ i inne narzędzia angażujące pozwalają zidentyfikować luki w wiedzy i śledzić postępy zespołu.

Szkolenie niestandardowe zapewnia szkolenia wideo na żądanie dla pracowników lub klientów w prywatnym portalu edukacyjnym, który jest w pełni dostosowany do potrzeb Twojej firmy. Wdrażaj klientów i szkol ich w zakresie swojego produktu, aby upewnić się, że naprawdę go rozumieją i wykorzystują w maksymalnym stopniu, zwiększając lojalność klientów. Możesz wykorzystać własne treści lub pozwolić Online Marketing Institute tworzyć zajęcia przy użyciu najnowszych metod projektowania instruktażowego. Możesz dołączyć ważne narzędzia, takie jak pulpit nawigacyjny śledzenia i raportowania, oceny, prace domowe i ścieżki szkoleniowe.

Lokalizacje

  • San Francisco

    San Francisco, Stany Zjednoczone

    pytania