Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Oakland City University

Oakland City University

Oakland City University

Wstęp

Programy Online

Oakland City University sprawia, że ​​łatwiej niż kiedykolwiek, aby zdobyć tytuł, który chcesz, bez względu na miejsce zamieszkania. Nasz szeroki wybór studiów magisterskich i licencjackich studiów on-line nie tylko daje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego, ale również pozwala osiągnąć swoje osobiste i zawodowe cele w krótszym czasie, w przystępnej cenie. Na OCU, przyjmujemy do podwojenia ilości punktów transferowych przyjętych w innych szkołach wyższych, a także kompletnych poprzednich ocen doświadczenie, aby obniżyć koszty jeszcze bardziej.

Zobacz naszą pełną listę online stopni, i zobaczyć, jak nasza wygodne 5-tygodniowe klasy rotacji i elastyczne dostawy Internecie można dostać się do następnego poziomu swojej kariery.

HEAD U podstaw Fundacji OCU jest zobowiązanie do zapewnienia edukacji niezrównany w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk. To szerokie doświadczenie edukacyjne przygotowuje naszych uczniów w wiedzę niezbędną do zastosowania zasady poznane w klasie do problemów i zagadnień współczesnych.

SERCE Wytwarzanie głowicy bez przyłączenia do serca pozostawia osobę próżnię celu. University uważa, że ​​formacja duchowa jednostki jest kluczem do sukcesu ucznia. Bogaty w tradycji nazewnictwa Ogólne Chrzciciela OCU oferuje studentom, wykładowcom oraz personel możliwość zbadania własnej wiary i rozwijać zrozumienie tego, co naprawdę wierzę i zdolność do wyrażania swojej wiary werbalnie.

RĘCE Wiedza bez możliwości ubiegania się niewiele więcej niż ćwiczenie akademickiego. OCU Fundacja daje studentom możliwość Ex-Press ich wiary i osiągnięć naukowych poprzez przewodnikiem odpowiedzi takimi jak międzynarodowe wyjazdów służbowych i pracy społecznej.

DLACZEGO Ocu Internecie?

PRZYŚPIESZONY Kursy Oakland City University są albo 5 lub 8 tygodni. Z wieloma datami rozpoczęcia można łatwo dostosować swoje wykształcenie, aby pasowały do ​​harmonogramu.

WYGODNA Studiować w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie. Nasze online programy ułatwiają uzyskać najlepsze wykształcenie wiary opartej bez względu na to gdzie jesteś.

WYSOKA JAKOŚĆ Dołącz do naszej społeczności ciepłe opartej na wierze i mają dostęp do sieci profesjonalistów na całym świecie.

NIEDROGIE OCU oferuje naukę chrześcijańską opłacalne. Z naszych programów online można zaoszczędzić na kosztach podróży i może skrócić czas startu pracy.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Oakland City

    138 North Lucretia Street Oakland City, Indiana 47660, 47660, Oakland City

pytania