Keystone logo
NYU Tisch School of the Arts

NYU Tisch School of the Arts

NYU Tisch School of the Arts

Wstęp

Nowy sposób na naukę tworzenia filmów

Nasze wspólne kursy na nowo definiują edukację filmową online.Dzięki dynamicznej, interaktywnej platformie nauczysz się nowych umiejętności i uzyskasz opinie na temat projektów od wydziału Uniwersytetu Nowojorskiego.

Prowadzone przez ekspertów 6-tygodniowe kursy dostosowane do Twoich pasji — i Twojego harmonogramu

  • Kickstart Your Portfolio: Nasze zabawne i ukierunkowane kursy mają na celu pomóc uczniom w tworzeniu wyróżniających się filmów krótkometrażowych i scenariuszy — zapewniając wskazówki, wsparcie i techniczne kotlety.
  • Twórz i łącz: Spotkasz się z wykładowcami, aby omówić swoje cele, uzupełnić rygorystyczne dyskusje klasowe i otrzymać kluczowe informacje zwrotne na temat swoich projektów
  • Nowa platforma edukacyjna: Nasza nowa platforma umożliwia przekazywanie informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym, spotkania wideo na żywo, współpracę rówieśniczą i nie tylko. Personel jest pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące platformy.

Kursy dynamiczne

Wzorowany na renomowanym programie nauczania szkoły filmowej Tischa — i stworzony, aby uniknąć bezosobowego doświadczenia wielu programów internetowych — każdy z naszych kursów obejmuje cotygodniowe zadania indywidualne i zespołowe.

Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu elastyczności planowania, możesz dołączać do spotkań wideo na żywo z wykładowcami i kolegami z klasy.

Wykłady wideo prowadzone przez wydział Tischa i produkowane przez prawdziwych filmowców pozwalają studentom zagłębić się w materiał we własnym tempie.

Zainspirujesz się do tworzenia wspaniałych prac i otrzymasz mnóstwo wskazówek.

Uwaga: niektóre funkcje niedostępne w przypadku podstaw kinematografii

Referencje studentów

Rekrutacja

Lokalizacje

  • New York

    721 Broadway, , New York

pytania