Keystone logo
Norwich University Online (Pearson)

Norwich University Online (Pearson)

Norwich University Online (Pearson)

Wstęp

Zdobądź tytuł magistra USA online z Norwich University Na Norwich University, masz opcje. Dzięki pięciu krajowym programom studiów magisterskich i elastycznej platformie internetowej osiąganie celów zawodowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zdobądź stopień bez wychodzenia z domu, z Norwich, amerykańską instytucją, która może pochwalić się prawie 200 latami rozwoju liderów. W ciągu zaledwie 18 miesięcy możesz zdobyć renomowany dyplom magistra USA bez wychodzenia z domu, kontynuując obowiązki osobiste i zawodowe. Będąc studentem jednego z internetowych programów absolwentów Norwich, będziesz rozwijać cechy wspólne dla liderów w każdym zawodzie - dyscypliny, uczciwości, zaufania, lojalności i honoru - dzięki szerokiemu zakresowi możliwości, które wzmocnią cię w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażałeś. Przełóż karierę z komputera, wybierając jeden z następujących programów magisterskich:

 • Master of Business Administration
 • Magister inżynierii lądowej
 • Master of Arts w dyplomacji
 • Master of Arts w stosunkach międzynarodowych
 • Master of Science in Information Security

Wszystkie programy online Norwich oferują odpowiednie, skoncentrowane programy i małe, interaktywne zajęcia. Jako instytucja, która od dawna kojarzy się z innowacją w dziedzinie edukacji oraz przygotowaniem narodowego biznesu, rządu i przywódców wojskowych, wydział Norwich i jej absolwenci nadal przyczyniają się do rozwoju ekonomicznej, politycznej i społecznej infrastruktury narodu i świata. Nasza internetowa platforma szkoleniowa Norwich University promuje wysoki poziom interaktywności wśród studentów i wykładowców. Zajęcia są ograniczone do 16 uczniów, aby wspierać pogłębione dyskusje i częste interakcje jeden-na-jeden. Wysoka jakość i elastyczność naszych programów online przyciągają bardzo zmotywowanych i utalentowanych studentów z różnych środowisk zawodowych i kulturowych. W rezultacie uczniowie często uczą się od siebie nawzajem tak samo jak od swoich profesorów, a nasze programy zawierają cenne kontakty zawodowe i przyjaźnie. Korzyści z internetowych stopni naukowych Norwich:

 • Zajęcia są dogodnie dostępne w Internecie i można je realizować według własnego harmonogramu w zaciszu domu lub w biurze
 • Wybierz cztery dostępne daty rozpoczęcia każdego roku: marzec, czerwiec, wrzesień, grudzień (z wyjątkiem Master of Civil Engineering, który ma 2 dostępne daty rozpoczęcia: marzec i wrzesień)
 • Otrzymuj wsparcie techniczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dostęp do ponad 100 baz danych, 54 000 tekstów elektronicznych oraz tysięcy książek i czasopism elektronicznych, a także dedykowany zespół wsparcia, który pomoże Ci osiągnąć sukces w programie

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Northfield

  158 Harmon Drive, VT 05663, Northfield

  pytania