Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Northwestern University - School of Professional Studies

Northwestern University - School of Professional Studies

Northwestern University - School of Professional Studies

Wstęp

Z ponad 4 milionami uczniów w ponad 170 krajach, Great Learning, część grupy BYJU'S, jest wiodącą globalną firmą edtech dla szkolnictwa zawodowego i wyższego, oferującą programy branżowe w trybach mieszanych, klasowych i czysto internetowych w zakresie technologii, danych i domeny biznesowe. Programy te są opracowywane we współpracy z najlepszymi instytucjami, takimi jak Stanford Executive Education, MIT Professional Education, The University of Texas w Austin, NUS, IIT Madras, IIT Bombay i inne.

Nasza misja

Umożliwienie sukcesu zawodowego w gospodarce cyfrowej

Jako największa indyjska firma zajmująca się edukacją zawodową i globalna obecność w ponad 170 krajach, naszą misją jest uczynienie profesjonalistów na całym świecie biegłymi i gotowymi na przyszłość.

W ciągu ostatnich 7 lat byliśmy w stanie zapewnić naukę profesjonalistom na całym świecie, a tysiące z nich mogło osiągnąć pomyślny rozwój kariery w wiodących firmach, takich jak Microsoft, Amazon, Adobe, American Express, Deloitte, IBM, Accenture, McKinsey i jeszcze.

Nasza historia

2021 - Dołączenie do grupy BYJU

Po odnotowaniu ogromnego wzrostu i zysków, pomimo początkowego wdrożenia, w tym roku uścisnęliśmy dłonie BYJU'S, jednej z czołowych organizacji edtech na świecie. Współpracowaliśmy i uruchomiliśmy nowe programy między innymi z Deakin University, National University of Singapore, IIT-Roorkee, IIIT-Delhi, Shiv Nadar University i osiągnęliśmy rekordowy poziom podnoszenia umiejętności 4 milionów+ uczniów na naszej platformie. Zostaliśmy również nagrodzeni „Najlepszym dostawcą umiejętności internetowych roku” przez Entrepreneur India.

2020 - Współpraca z Northwestern University

To był dla nas przełomowy rok. Uruchomiliśmy wiele międzynarodowych programów i rozszerzyliśmy nasz globalny zasięg do ponad 140 krajów, co czyni nas jedną z największych profesjonalnych firm edukacyjnych na całym świecie. Nawiązaliśmy również nowe partnerstwo z Northwestern University

2019 - Międzynarodowa współpraca uniwersytecka

W tym roku zdywersyfikowaliśmy nasze portfolio o programy z zakresu Cyberbezpieczeństwa i Design Thinking, dzięki współpracy ze Stanford Executive Education. Rozszerzyliśmy również naszą ofertę dla starszych liderów o specjalnie dostosowane programy w zakresie sztucznej inteligencji i analityki. Uruchomiliśmy GL-Excelerate, naszą flagową inicjatywę dotyczącą kariery, aby łączyć uczniów i absolwentów z najlepszymi korporacjami w kraju.

2018 - Partnerstwo z Texas McCombs

Uruchomiliśmy 50. partię naszego flagowego programu w Business Analytics, a także nawiązaliśmy współpracę z University of Texas w Austin, McCombs School of Business, aby uruchomić go na arenie międzynarodowej. Uruchomiliśmy również 6 nowych programów z zakresu Cloud computing, DevOps, Full Stack Development, Data Science, Artificial Intelligence i Machine Learning. Dzięki tym inicjatywom wpłynęło na życie i karierę ponad 5000 profesjonalistów za pośrednictwem naszych programów.

2017 - 2 miliony godzin nauki

Great Learning z powodzeniem dostarczył 2 miliony godzin nauki (i wciąż rośnie) w naszym dążeniu do przygotowania każdego profesjonalisty na przyszłość w niezwykle opartym na danych świecie. Nasz najnowszy program, PG Program – Big Data (PGP-BDA), zostaje uruchomiony w Bangalore, Hyderabadzie i Chennai.

2016 - Ekspansja do 6 nowych miast

Great Learning rozszerza swoje skrzydła do 6 ośrodków metropolitalnych, w tym Chennai, Bangalore, Gurgaon, Pune, Mumbai i Hyderabad. Uruchomione zostają dwa nowe programy – PG Program in Management oraz BACP (Business Analytics Certification Program). Poprzez nasze programy wpływamy na życie i karierę ponad 1000 pracujących profesjonalistów.

2015 - Miejsce nr 1 programu

Program PG – Business Analytics (PGP-BABI) jest wymieniony jako najlepszy program analityczny w kraju przez magazyn Analytics India, Outlook, Business Standard itp. Trwa to przez dwa lata z rzędu i ciężko pracujemy, aby utrzymać nasz status numerouno.

2014 - Uruchomienie pierwszego programu

Nasz flagowy program Business Analytics (PGP-BABI) został uruchomiony w 3 miastach – Chennai, Bangalore, Gurgaon. Zespół ściśle współpracuje z wykładowcami, liderami branży, absolwentami i studentami, aby program był wysoce odpowiedni dla branży, kompleksowy i rygorystyczny.

2013 - Inicjacja

Mohan Lakhamraju i Hari Nair założyli firmę Great Learning, aby zrealizować swoje marzenie o tym, aby każdy pracujący profesjonalista w kraju był biegły w zakresie danych. Rozwój programu i badania rynku rozpoczynają się wkrótce potem.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Chicago

    East Chicago Avenue,339, 60611, Chicago

    pytania