Keystone logo
Northwestern Kellogg School of Management

Northwestern Kellogg School of Management

Northwestern Kellogg School of Management

Wstęp

Kellogg School of Management na Northwestern University zajmuje się kształceniem i inspirowaniem odważnych liderów, którzy budują silne organizacje. Rozwój jest wyzwaniem dla każdego lidera i organizacji, przed którymi stoi - w różnych sektorach, rynkach, krajach i gospodarkach. Dzięki charakterystycznemu podejściu do przywództwa w myśleniu biznesowym i żywej kulturze kierowanej przez społeczność, Kellogg rozwija odważnych, zaangażowanych i wspierających liderów, którzy mądrze wykorzystują siłę rynków do tworzenia trwałej wartości.

Kellogg School of Management na Northwestern University współpracuje z GetSmarter, aby stworzyć najlepszą w swojej klasie edukację online: od projektowania programów, które zapewniają weryfikowalne kompetencje, po spersonalizowane wsparcie, które otrzymują studenci z udziałem ludzi.

Asortyment programów online jest prowadzony przez renomowany wydział Northwestern Kellogg i wielu ekspertów branżowych, z charakterystycznym interdyscyplinarnym podejściem do przywództwa w myśleniu biznesowym. Po pomyślnym ukończeniu programu uczniowie odchodzą z oficjalnym certyfikatem, który pomoże im wyróżnić się w konkurencyjnym środowisku pracy.

Programy

Kellogg School of Management na Northwestern University oferuje również:

  • Cyfrowe zarządzanie operacjami
  • Prawo biznesowe dla liderów
  • Strategiczne zarządzanie zmianami

Kontakt

+1 847 440 3906
[email protected]

Lokalizacje

  • Evanston

    2211 Campus Drive, , Evanston

pytania