Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Northwestern Kellogg School of Management

Northwestern Kellogg School of Management

Northwestern Kellogg School of Management

Wstęp

Kellogg School of Management na Northwestern University zajmuje się kształceniem i inspirowaniem odważnych liderów, którzy budują silne organizacje. Rozwój jest wyzwaniem dla każdego lidera i organizacji, przed którymi stoi - w różnych sektorach, rynkach, krajach i gospodarkach. Dzięki charakterystycznemu podejściu do przywództwa w myśleniu biznesowym i żywej kulturze kierowanej przez społeczność, Kellogg rozwija odważnych, zaangażowanych i wspierających liderów, którzy mądrze wykorzystują siłę rynków do tworzenia trwałej wartości.

Kellogg School of Management na Northwestern University współpracuje z GetSmarter, aby stworzyć najlepszą w swojej klasie edukację online: od projektowania programów, które zapewniają weryfikowalne kompetencje, po spersonalizowane wsparcie, które otrzymują studenci z udziałem ludzi.

Asortyment programów online jest prowadzony przez renomowany wydział Northwestern Kellogg i wielu ekspertów branżowych, z charakterystycznym interdyscyplinarnym podejściem do przywództwa w myśleniu biznesowym. Po pomyślnym ukończeniu programu uczniowie odchodzą z oficjalnym certyfikatem, który pomoże im wyróżnić się w konkurencyjnym środowisku pracy.

Programy

Kellogg School of Management na Northwestern University oferuje również:

  • Cyfrowe zarządzanie operacjami
  • Prawo biznesowe dla liderów
  • Strategiczne zarządzanie zmianami

Kontakt

+1 847 440 3906
[email protected]

Lokalizacje

  • Evanston

    2211 Campus Drive, , Evanston

pytania