Keystone logo
Northwestern California University School of Law

Northwestern California University School of Law

Northwestern California University School of Law

Wstęp

Northwestern California University School of Law (NWCULaw®) została założona 38 lat temu. Zaczęło się od zewnętrznej szkoły prawniczej przyznającej stopnie naukowe, a obecnie jest najstarszą internetową szkołą prawniczą w kraju oferującą kształcenie na odległość online. Jej program studiów prawniczych został opracowany w taki sposób, aby przeszkody ekonomiczne, zobowiązania rodzinne, oddalenie lokalizacji i inne trudności nie przeszkadzały osobom zasługującym na naukę prawa.

Obecnie w Szkole studiuje około 600 studentów, a przez wiele lat jej istnienia wielu jej absolwentów z powodzeniem zdobyło wykształcenie prawnicze. Absolwenci szkoły przeszli do pracy jako prawnicy prywatni i procesowi, zastępcy obrońcy z urzędu, zastępcy prokuratora okręgowego, zastępcy radcy powiatowi, prokurator miejski, rzecznicy patentowi, prawnicy podatkowi, prawnicy imigracyjni, prawnicy upadłości, adwokaci i morscy, arbitrzy mediatorzy, sędziowie sądów administracyjnych i prawnicy pracujący dla kancelarii prawnych, korporacji prywatnych, organizacji i agencji rządowych.

NWCULaw ma udokumentowane sukcesy w zakresie internetowych szkół prawniczych i nauczania na odległość i była pierwszą taką szkołą, która oferowała swoim uczniom instrukcje internetowe z wykorzystaniem technologii wideokonferencji. Zapewnia całkowicie internetowy program studiów prawniczych prowadzący do prezentacji stopnia Juris Doctor (JD).

Lokalizacje

 • Sacramento

  2151 River Plaza Drive, Suite 306 Sacramento, CA 95833, 95833, Sacramento

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania