Keystone logo
© BIMM University
Northumbria University Online

Northumbria University Online

Northumbria University Online

Wstęp

Kształcenie na odległość na uniwersytecie Northumbria

Dołącz do najszybciej rozwijającego się brytyjskiego uniwersytetu w światowych rankingach*, cieszącego się globalną reputacją w zakresie doskonałości akademickiej i badawczej.

Northumbria University to innowacyjny, pionierski uniwersytet, który dąży do nowego myślenia i znajduje nowe rozwiązania, aby stawić czoła wyzwaniom jutra. Jako Top Young University w Wielkiej Brytanii (Times Higher Education's Young Universities Ranking 2020), wspieramy innowatorów, wizjonerów i twórców zmian w przekształcaniu świata, w którym żyjemy.

Ocenione 5 gwiazdek zarówno za nauczanie, jak i szanse na zatrudnienie przez QS Stars i nagrodzone srebrem w najnowszym programie nauczania doskonałości, oferujemy szereg najnowocześniejszych stopni licencjackich i podyplomowych z naszych kampusów w Newcastle Upon Tyne (Wielka Brytania), Londynie i Amsterdamie oraz online poprzez kształcenie na odległość.

Nasze kursy nauczania na odległość zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. nauczania online, aby pomóc Ci rozwinąć umiejętności potrzebne do wywierania wpływu, gdziekolwiek jesteś na świecie. Wszystkie zostały ułożone fachowo, aby pomóc Ci odnieść sukces, a treść kursu odpowiada jakości i poziomowi naszej oferty na terenie kampusu.

*Rankingi światowych uniwersytetów 2020

Twój kurs, Twój sposób

Jako student na odległość Uniwersytetu Northumbria, będziesz:

 • Miej swobodę studiowania gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz , dopasowując naukę do swojego życia i harmonogramu pracy.
 • Ciesz się całodobowym dostępem do materiałów akademickich, narzędzi badawczych i naukowych za pośrednictwem naszego portalu e-learningowego Blackboard Ultra.
 • Kontaktuj się bezpośrednio ze swoimi nauczycielami podczas wirtualnych seminariów , które są nagrywane, abyś mógł później oglądać.
 • Współpracuj z podobnie myślącymi studentami z całego świata podczas regularnych interaktywnych dyskusji i projektów grupowych.
 • Skorzystaj ze wsparcia Doradcy Sukcesu Studenta , który pomoże Ci od pierwszego dnia do ukończenia studiów.
 • Możesz rozłożyć koszt opłat, płacąc w ratach moduł po module .
 • Wybierz, kiedy w roku zaczynasz, z poborami w styczniu, kwietniu, lipcu i październiku .

Nasze kursy nauczania na odległość

 • Magister marketingu cyfrowego

Odkryj więcej

Wypełnij ten formularz, a zespół rekrutacyjny Uniwersytetu odpowie na wszelkie pytania.

Referencje studentów

Lokalizacje

 • Newcastle upon Tyne

  Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

  pytania