Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
North Carolina State University Engineering

North Carolina State University Engineering

North Carolina State University Engineering

Wstęp

O nas

Nasze internetowe programy inżynieryjne mają wszystkie zalety doświadczenia na terenie kampusu na światowej klasy uniwersytecie.

Doskonałość w inżynierii

Studiując w NC State Engineering Online, należysz do NC State College of Engineering, krajowego lidera. Uczniowie w naszych programach na odległość spełniają te same rygorystyczne standardy, co w klasie.

Nasz wydział inżynierii jest znakomity. Szesnastu z nich jest członkami National Academies of Science, Engineering and Medicine, a inni zdobyli uznanie jako innowatorzy z Białego Domu, MIT Technology Review i National Science Foundation. Wykładowcy ściśle współpracują z głęboką listą partnerów rządowych i branżowych w stanie NC, szukając praktycznych rozwiązań globalnych wyzwań.

Jako student inżynierii online będziesz mieć również dostęp do zasobów, które pomogą Ci odnieść sukces, w tym bibliotek światowej klasy, naszego wirtualnego laboratorium komputerowego, przetwarzania na terenie kampusu i księgarni NC State.


borevina / Pixabay

123951_architect-3979490__340.jpg

Rekord sukcesu

Inżynieria to ciągle zmieniająca się dziedzina. Dzisiejsze postępy będą wczorajszymi wiadomościami, szybciej niż myślisz. Podstawy, których nauczyłeś się na studiach licencjackich lub w miejscu pracy, zawsze będą odpowiednie, ale technologia i zasoby, z których korzystasz, będą się ciągle zmieniać. Dlatego uczenie się przez całe życie jest tak fundamentalnym priorytetem dla inżynierów, a uzyskanie tytułu magistra lub certyfikatu zawodowego jest najlepszym sposobem, aby wyprzedzić konkurencję.

W NC State mamy długą historię sukcesów w inżynierii kształcenia na odległość - ponad 40 lat. Jesteśmy w pełni akredytowani przez Komisję Kolegiów Południowego Stowarzyszenia Szkół i Szkół oraz jesteśmy upoważnieni w każdym stanie USA do dostarczania internetowych programów studiów.

Wiele się zmieniło od czasu, gdy zaczęliśmy w 1978 r., Gdy łącza szerokopasmowe zastępują nagrywarki wideo, a rozwijające się pola zastępują rejestratory malejące. To, co się nie zmieniło, to jakość i rzetelność edukacji inżynierskiej, którą oferujemy.

Lokalizacje

  • Raleigh

    Raleigh, Stany Zjednoczone

pytania