Keystone logo
The New England School of English On-Line

The New England School of English On-Line

The New England School of English On-Line

Wstęp

Nasza filozofia

Filozofią The New England School of English jest zapewnienie najlepszego szkolenia w zakresie języka angielskiego i kultury: zapewnienie intelektualnie ambitnego programu o najwyższej jakości w ciepłym i wspierającym środowisku. Krótko mówiąc, naszym celem jest zapewnienie niezwykłej możliwości nauki języka angielskiego.

Dlaczego NESE?

Pełne zanurzenie językowe i kulturowe

Na NESE, studenci uczą się więcej niż tylko języka; oni uczą się amerykańskiej kultury również. Nasi studenci odnoszą szybkie sukcesy, ponieważ intensywny trening języka angielskiego w połączeniu z pełnym zanurzeniem kulturowym udowodnił, że maksymalizuje naukę języka. W NESE, studenci uczestniczą w intensywnych zajęciach w ciągu dnia i mają możliwość powrotu do domu do amerykańskiej rodziny homestay lub akademika wieczorem. Przez cały dzień, każdego dnia, nasz intensywny program wystawia studentów na działanie amerykańskiego języka i kultury, zapewniając możliwość najszybszej nauki języka.

Doskonali nauczyciele

Ze względu na swoją wybitną reputację, NESE przyciąga nauczycieli, którzy posiadają zarówno licencjackie jak i zaawansowane stopnie naukowe z niektórych z najlepszych uniwersytetów w USA, w tym Harvard, Yale i Columbia. Niezależnie od tego, gdzie nasi nauczyciele uzyskali swoje stopnie naukowe, nauczyciele NESE to dynamiczni profesjonaliści z wyjątkowym doświadczeniem pedagogicznym, którzy zostali wybrani do nauczania w NESE ze względu na wysoki poziom wiedzy specjalistycznej i zaangażowania.

Małe klasy

Średnia wielkość naszej klasy to 12 uczniów. Małe klasy zapewniają żywe dyskusje, częste uczestnictwo studentów i intensywną interakcję student-nauczyciel.

Programy intensywne i półintensywne Pięć dni w tygodniu

Uczniowie mają wybór uczestniczenia w NESE intensywnym programie od 9:00-3:15 każdego dnia albo w NESE półintensywnym programie od 9:00-12:00 każdego dnia. Oba programy oferują 10 poziomów szkolenia językowego i kulturowego, pełny dostęp do wszystkich obiektów NESE i wybór zakwaterowania w akademiku lub u rodziny goszczącej.

Kursy fakultatywne i pozaszkolne

Oprócz naszych intensywnych zajęć akademickich, studenci mogą wybrać kursy obieralne i pozaszkolne, które pomogą im szybciej osiągnąć swoje cele. Kursy do wyboru i po szkole obejmują przygotowanie do TOEFL®, Business English, Legal English, wymowę i przygotowanie do studiów. Zaawansowani studenci NESE mogą również wziąć kursy w ich obszarze szczególnego zainteresowania w Harvard Extension School i innych kolegiach obszaru. (Proszę zauważyć, że pięciu uczniów musi się zarejestrować, aby NESE After-School Course to take place).

Oficjalne transkrypcje i świadectwa

Na koniec każdej sesji otrzymasz NESE transkrypt, który zawiera informacje o twojej biegłości w języku angielskim i osiągnięciach akademickich w każdym obszarze umiejętności. Otrzymasz również NESE Certyfikat Uczestnictwa za udział w naszym programie, a po pomyślnym ukończeniu najbardziej zaawansowanego poziomu NESE otrzymasz NESE Dyplom. Dodatkowo, jeśli osiągniesz doskonałość akademicką, zostaniesz uznany jako "Honors Student". Notatka o tym pojawi się na twoim oficjalnym NESE transkrypcie.

Idealne miasto, idealne środowisko uniwersyteckie

NESE znajduje się w sąsiedztwie Uniwersytetu Harvarda w centrum Harvard Square w Cambridge. Harvard Square to centralny punkt aktywności studenckiej i jedno z najciekawszych i najbardziej dynamicznych centrów studenckich w Stanach Zjednoczonych. Obiekt NESE znajduje się zaledwie 100 metrów od dworca kolejowego i autobusowego oraz 10 minut od centrum Bostonu. Jesteśmy również mniej niż dwie godziny drogi od wspaniałej jazdy na nartach, żeglowania po oceanie i pięknego, historycznego Cape Cod.

Elastyczny harmonogram

Oferujemy intensywne 4-tygodniowe sesje rozpoczynające się w 12 różnych terminach w ciągu roku. Oznacza to, że możesz rozpocząć naukę angielskiego w czasie, który najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu.

Wcześniejsze uzgodnienia dotyczące zakwaterowania

Przez cały rok studenci mogą wybrać mieszkanie u amerykańskiej rodziny homestay lub w akademiku. Ponieważ NESE dokonuje wszystkich ustaleń dotyczących mieszkań przed opuszczeniem przez studentów ich własnego kraju, niezależnie od tego, czy studenci wybiorą mieszkanie u rodziny goszczącej, czy w akademiku, mogą udać się bezpośrednio z lotniska do swojego nowego domu. NESE nie pobiera żadnych opłat za dokonanie jakichkolwiek ustaleń dotyczących mieszkania.

Program dla profesjonalistów

Ze względu na elastyczność programu nauczania NESE, profesjonaliści mogą wybrać klasy, które chcą wziąć. Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, których praca nie pozwala im na realizację naszego intensywnego programu nauczania. Oprócz naszego regularnego programu intensywnego, prywatne instrukcje i NESE kursy obieralne to niektóre z opcji w NESE dla profesjonalistów.

Program dla studentów

Nasz intensywny program nauczania jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc uczniom osiągnąć ich cele akademickie tak szybko, jak to możliwe. Oprócz zajęć intensywnych oferujemy kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL®, comiesięczny egzamin Institutional TOEFL® oraz kurs przygotowujący do studiów. Oferujemy również szerokie doradztwo edukacyjne i usługę pośrednictwa pracy na uniwersytetach, bibliotekę zasobów uniwersyteckich, aby pomóc studentom w planowaniu przyszłych studiów w Stanach Zjednoczonych, a także przyjęcie na uniwersytety w okolicy bez konieczności zdawania egzaminu TOEFL®.

Bezpłatne porady i usługi

Nasz zakres bezpłatnych usług jest szeroki: przed przyjazdem umieszczenie mieszkania, doradztwo i umieszczenie na uniwersytecie, korzystanie z NESE urządzeń komputerowych, nieograniczone korzystanie z NESE poczty elektronicznej i Internetu, NESE transkryptów i certyfikatów oraz doradztwo ze strony naszych doświadczonych przedstawicieli na całym świecie.

Lokalizacje

  • Cambridge

    Harvard Square 36 John F. Kennedy Street

pytania