Keystone logo
Northeastern Illinois University

Northeastern Illinois University

Northeastern Illinois University

Wstęp

W NEIU ożyw swoją pasję.

Northeastern Illinois University to jeden z najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych, z przyjazną społecznością ponad 7 000 studentów. Małe zajęcia oznaczają, że będziesz ściśle współpracować z naszym doskonałym wykładowcą, który pomoże ci odkryć i rozwinąć pomysły, które będą kształtować przyszłość. Nauczysz się myśleć krytycznie, dostosowywać się do zmian, rozwiązywać problemy i stać się liderem w wybranej przez Ciebie dziedzinie - cechy pożądane przez pracodawców.

67-akrowy główny kampus Northeastern znajduje się w bezpiecznej dzielnicy mieszkaniowej w północno-zachodniej części Chicago w stanie Illinois.

Jako jedno z wielkich miast na świecie, Chicago jest kluczową lokalizacją dla biznesu, technologii, sztuki, jedzenia, architektury i sportu.

Różnorodność Chicago znajduje odzwierciedlenie w sklepach i restauracjach, które znajdują się w odległości krótkiego spaceru od NEIU dzięki czemu nigdy nie będziesz daleko od jedzenia i innych przedmiotów, do których jesteś przyzwyczajony w domu. Northeastern oferuje studentom to, co najlepsze z obu światów - dostęp do wszystkiego, co Chicago ma do zaoferowania i odwrót od zgiełku.

Nasz Uniwersytet w skrócie

Lokalizacje

  • 5500 N. St. Louis Ave. Chicago, IL 60625, 60625, Chicago

pytania