Keystone logo
Morley College Kursy w Adobe Photography Pack: Lightroom Classic i Photoshop - kurs online
Morley College

Kursy w Adobe Photography Pack: Lightroom Classic i Photoshop - kurs online

South Bank, Wielka Brytania

0 Weeks

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Nauka na odległość

Wstęp

Nigdy nie było lepszego czasu na doskonalenie umiejętności w zakresie profesjonalnego oprogramowania fotograficznego. Skorzystaj w pełni z dwóch programów fotograficznych zgodnych ze standardami branżowymi w ramach jednego intensywnego kursu - dla osób, które mają na myśli biznes! Kursy „Adobe Pack” w Morley College mają na celu pomóc Ci wejść na drabinę branżową i są skierowane do osób początkujących lub pragnących doskonalić swoje umiejętności w celu zdobycia nowych możliwości zawodowych. Pracując nad serią rzeczywistych projektów fotograficznych, prowadzonych przez profesjonalistów z branży i przy użyciu najnowszego oprogramowania, ten kurs szybko przeniesie Twoje umiejętności na wyższy poziom! Naucz się zbiorowego zarządzania zdjęciami, postprodukcji i edycji pracy przy użyciu Adobe Lightroom Classic oraz zaawansowanej obróbki obrazu i kompozycji grafiki w Photoshopie. Edytuj i doskonal swoje przesłane obrazy intuicyjnie, organizując, postprodukcję i udostępniając je szybko i efektywnie za pomocą Lightroom. Połącz te umiejętności w programie Photoshop, aby uzyskać więcej postprodukcji i warstwowej grafiki cyfrowej, odkrywając moc twórczą obu programów. Kurs stanowi solidne wprowadzenie do dwóch standardowych programów fotograficznych w branży.

Po ukończeniu tego kursu możesz dalej doskonalić swoje umiejętności w zakresie oprogramowania Adobe, korzystając z naszych kursów „Adobe Pack” w zakresie projektowania, publikowania, wideo, animacji i projektowania witryn internetowych. Podczas każdych zajęć będziesz korzystać z różnych aspektów oprogramowania, korzystając z lekcji i wskazówek nauczyciela, zdobywając co tydzień nowe umiejętności, które pomogą Ci edytować własne obrazy do profesjonalnego standardu.

Pod koniec tego kursu będziesz mógł:

Ucz się i rozwijaj umiejętności obsługi oprogramowania w Adobe Photoshop i Adobe Lightroom.

Utwórz bibliotekę obrazów, katalogując dużą liczbę obrazów, w tym tworząc kolekcje, oceniając, używając metadanych i opisując słowa kluczowe.

Profesjonalnie opracowuj obrazy, w tym retuszuj, dostosowuj temperaturę kolorów, krzywe tonalne, czarno-białe, wyostrzanie itp.

Eksportowanie obrazów, w tym tworzenie pokazów slajdów, drukowanie za pomocą domowych drukarek i wysyłanie obrazów do sieci i specjalistów w dziedzinie obrazowania.

Użyj ustawień wstępnych, aby usprawnić przepływ pracy.

Twórz obrazy o wysokiej jakości technicznej i twórz kolekcje prac

Naucz się używać programów Photoshop i Lightroom w połączeniu ze sobą, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Zajęcia będą prowadzone w trybie online w określonym czasie każdego tygodnia przy użyciu MS Teams. Dowiesz się poprzez mieszankę prezentacji, aktywnych ćwiczeń edukacyjnych, zadań, pokazów, materiałów informacyjnych, instrukcji krok po kroku, pracy w parach i dyskusji w grupie. Prowadzone będą indywidualne lekcje, które pomogą rozwinąć pomysły i umiejętności.

O szkole

pytania