Keystone logo
Morgan State University Online Master of Public Health in Executive Health Management
Morgan State University

Online Master of Public Health in Executive Health Management

Baltimore, Stany Zjednoczone

18 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 8800 / per semester *

Nauka na odległość

* czesne dla nierezydentów na semestr - czesne dla rezydentów Maryland na semestr; 4800,00 $

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Online Master of Public Health (OMPH) ma na celu zaspokojenie potrzeb edukacyjnych pracujących profesjonalistów zainteresowanych poszukiwaniem nowej kariery lub kariery w służbie zdrowia poprzez koncentrację w zarządzaniu Health Executive. Oferowany całkowicie online, OMPH jest skierowany do profesjonalistów wywodzących się z różnych karier w szeregu organizacji związanych ze zdrowiem z niezliczonych środowisk zawodowych, w tym medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, zdrowia publicznego, farmacji, nauk laboratoryjnych, ubezpieczeń, zdrowia środowiskowego, edukacji zdrowotnej, zdrowia konsultacje, prawo, zarządzanie, administracja służby zdrowia, psychologia i praca socjalna. Program uznaje i opiera się na rozległych i różnorodnych doświadczeniach swoich studentów w celu promowania internetowej społeczności edukacyjnej. Skierowany jest do tych, którzy interesują się również sprawiedliwością społeczną, równością w zdrowiu i którzy stosują szeroką perspektywę „determinantów społecznych” zdrowia.

Warunki przyjęć

Kandydaci muszą spełniać minimalne kryteria wymienione poniżej i złożyć wypełniony wniosek zawierający transkrypcje akademickie, CV, oświadczenie o zainteresowaniu i przykładowe produkty pracy.

 • Posiadać co najmniej 3 lata wcześniejszego doświadczenia zawodowego w zawodzie związanym ze zdrowiem.
 • Uzyskać wcześniej stopień naukowy / licencjata, magistra lub doktora w dziedzinie związanej ze zdrowiem.

Długość programu

Online MPH wymaga ukończenia 42 godzin kredytowych: 35 godzin zajęć i 7 godzin kredytowych, aby ukończyć projekt absolwenta. Przyspieszony plan programu nauczania zajmuje mniej niż 18 miesięcy z trzema pełnymi semestrami i jednym semestrem letnim. Każdy semestr jesień / wiosna składa się z kursów oferowanych w dwóch kolejnych ośmiotygodniowych terminach; semestr letni to jedna ośmiotygodniowa sesja. Zdjęcie dzięki uprzejmości Morgan State University

131227_Holmes-QuadWide.jpg

Informacje o przyjęciach do programu zdrowia publicznego

Warunki przyjęcia

Program zdrowia publicznego przyjmuje studentów tylko w semestrze zimowym. Wszyscy kandydaci muszą najpierw spełnić wymagania School of Graduate Studies przed rozważeniem jakiegokolwiek programu studiów magisterskich na Morgan State University , w tym zarówno programu MPH, jak i DrPH.

Proces przyjęć do programu zdrowia publicznego

 • Wypełnij aplikację online dla absolwentów, w tym osobiste oświadczenie o planach akademickich i zawodowych, aktualne CV lub życiorys oraz powody wyboru Morgan State University .
 • Zorganizuj oficjalne kopie wszystkich transkryptów ze wszystkich uczelni wyższych i licencjackich, które były wysyłane od rejestratorów tych instytucji bezpośrednio do School of Graduate Studies.
 • Niech trzy listy polecające zostaną wysłane do School of Graduate Studies od urzędników lub wykładowców wcześniej uczęszczanych instytucji, którzy zapoznali się ze zdolnością wnioskodawcy do ukończenia studiów lub od opiekunów zatrudnienia, jeśli dotyczy.
 • Umów się, aby oficjalne wyniki testu z egzaminu dyplomowego (GRE) były wysyłane z agencji testującej do School of Graduate Studies. Wyniki testu nie mogą być starsze niż 5 lat przed datą złożenia wniosku. (GRE nie jest wymagany do przyjęcia do internetowego programu MPH)
 • Zgadzam się na prośby Graduate Coordinator o rozmowę kwalifikacyjną.

Wniosek o przyjęcie na studia podyplomowe nie zostanie rozpatrzony, dopóki wszystkie poświadczenia nie zostaną zapisane.

Rekrutacja

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Master of Business Administration: Zarządzanie opieką zdrowotną
  • San Antonio, Stany Zjednoczone
 • Master of Business Administration: Zarządzanie opieką zdrowotną
  • Charlotte, Stany Zjednoczone
 • MBA - Zarządzanie opieką zdrowotną
  • Scranton, Stany Zjednoczone