Keystone logo
MIT Sloan School of Management (Get Smarter) Strategia cyfrowego biznesu: krótki kurs online wykorzystujący naszą cyfrową przyszłość
MIT Sloan School of Management (Get Smarter)

Strategia cyfrowego biznesu: krótki kurs online wykorzystujący naszą cyfrową przyszłość

Cambridge, Stany Zjednoczone

6 Weeks

Język angielski

Niepełny etat

USD 2800

Nauka na odległość

Wstęp

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Odkryj pozytywny potencjał cyfrowej transformacji.

Krótki kurs online MIT Sloan Digital Business Strategy: Harnessing Our Digital Future omawia zasady, na których opierają się badania prowadzone przez cenionych wykładowców MIT i autorów bestsellerów The New York Times, Erika Brynjolfssona i Andrew McAfee. Program ten koncentruje się na unikalnym podejściu do znalezienia równowagi między tradycyjnymi metodami a nowymi sposobami, w jakie firmy mogą wykorzystać technologię transformacyjną, aby włączyć ją do swojej strategii cyfrowej i ulepszyć najlepsze praktyki.

Kładąc nacisk na umożliwienie skutecznej strategii cyfrowej i popychanie transformacji cyfrowej, ten internetowy program MIT Sloan Executive Education koncentruje się na przywróceniu równowagi trzech kluczowych relacji: ludzkich umysłów i maszyn, produktów fizycznych i platform cyfrowych oraz rdzenia (scentralizowana wiedza) i tłum (wiedza zdecentralizowana). To dzięki tym obiektywom poznasz potencjał przełomowych technologii dla biznesu, wyposażając Cię w napędzanie innowacji we własnej organizacji. Podczas krótkiego kursu online będziesz zachęcany do zastosowania nowo odkrytych spostrzeżeń biznesowych dotyczących strategii cyfrowej w rzeczywistych scenariuszach, a ostatecznie do odejścia z cyfrowym certyfikatem ukończenia MIT.

Edukacja online, która Cię wyróżnia

Ten internetowy program MIT Sloan jest dostarczany we współpracy z dostawcą edukacji online GetSmarter. Dołącz do rosnącej społeczności globalnych profesjonalistów i skorzystaj z możliwości:

  • Rozwijaj nowe kompetencje i zdobywaj cenne uznanie na międzynarodowej selekcji uniwersytetów, całkowicie online i we własnych ramach czasowych.
  • Ciesz się spersonalizowaną nauką online za pośrednictwem ludzi, która wspiera Cię na każdym etapie.
  • Doświadcz elastycznego, ale ustrukturyzowanego podejścia do edukacji online, planując naukę w swoim życiu, aby osiągnąć cotygodniowe kamienie milowe.

Dlaczego warto wybrać GetSmarter?

GetSmarter, wspierany przez 2U, jest ekspertem w dziedzinie nauki online z ponad 10-letnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej jakości krótkich kursów online z wiodących światowych uniwersytetów i instytucji. Jesteśmy zasilani przez 2U, aby wspierać Cię w uwalnianiu Twojego potencjału poprzez zmieniającą życie naukę z wciągającym i dotykowym doświadczeniem.

Prowadzimy kursy rynkowe, które wyposażają pracujących profesjonalistów w wiedzę niezbędną do podnoszenia umiejętności, przekwalifikowywania się lub rozpoczynania zupełnie nowej kariery. Dzięki podejściu opartemu na danych analizujemy przyszłe wymagania dotyczące umiejętności i zapewniamy, że wszystkie kursy odpowiadają na tę potrzebę. Zapewniamy, że wiodące uniwersytety i instytucje są Twoimi ekspertami, a nasi ludzie, technologia i zasoby są Twoim motorem – razem napędzamy coś więcej niż tylko edukację, napędzamy Twój potencjał.

Idealni studenci

Wynik programu

Program

Rekrutacja

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

Referencje studentów

O szkole

pytania