Keystone logo
MIT Sloan School of Management (Get Smarter) Krótki kurs online przywództwa w wykładniczo zmieniającym się świecie
MIT Sloan School of Management (Get Smarter)

Krótki kurs online przywództwa w wykładniczo zmieniającym się świecie

Cambridge, Stany Zjednoczone

6 Weeks

Język angielski

Niepełny etat

USD 2800

Nauka na odległość

Wstęp

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Zdobądź umiejętności potrzebne do strategicznego kierowania zespołami i osiągania celów firmy.

Tradycyjne podejście do przywództwa już nie wystarcza w świecie, który zmienia się w tempie wykładniczym. Przywództwo w XXI wieku wymaga ciągłego uczenia się i dostosowywania do zmieniającego się krajobrazu, nowych technologii i zmieniających się preferencji klientów.

Program online Leadership in an Exponentially Changing World ze Szkoły Zarządzania MIT Sloan zapewnia nowe podejścia dla wiodących zespołów do skutecznego osiągania celów organizacyjnych, opierając się na 4-CAPS + Leadership Framework, opracowanym przez dyrektora wydziału Deborah Ancona i jej współpracowników z MIT. W ciągu sześciu tygodni przeanalizujesz swój styl przywództwa i sposób efektywnego wykorzystania innych — zarówno w zespołach i organizacjach, jak i poza nimi — aby pomóc w skutecznym rozwiązywaniu i przezwyciężaniu wyzwań organizacyjnych. Po zakończeniu tego programu online wyjdziesz z cyfrowym certyfikatem ukończenia od MIT Sloan i kompetencjami kierownictwa wykonawczego, aby zmobilizować osoby do zmian.

Zostań skuteczniejszym, strategicznym liderem

Ten krótki kurs online MIT Sloan jest dostarczany we współpracy z GetSmarter. Ucz się od liderów myśli branżowej, rozwijając umiejętności przywództwa rozproszonego, aby kierować zespołami w kierunku osiągnięcia celów organizacyjnych.

Zarejestruj się teraz!

Edukacja online, która Cię wyróżnia

Ten internetowy program MIT Sloan jest dostarczany we współpracy z dostawcą edukacji online GetSmarter. Dołącz do rosnącej społeczności globalnych profesjonalistów i skorzystaj z możliwości:

  • Rozwijaj nowe kompetencje i zdobywaj cenne uznanie na międzynarodowej selekcji uniwersytetów, całkowicie online i we własnych ramach czasowych.
  • Ciesz się spersonalizowaną nauką online za pośrednictwem ludzi, która wspiera Cię na każdym etapie.
  • Doświadcz elastycznego, ale ustrukturyzowanego podejścia do edukacji online, planując naukę w swoim życiu, aby osiągnąć cotygodniowe kamienie milowe.

Dlaczego warto wybrać GetSmarter?

GetSmarter, wspierany przez 2U, jest ekspertem w dziedzinie nauki online z ponad 10-letnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej jakości krótkich kursów online z wiodących światowych uniwersytetów i instytucji. Jesteśmy zasilani przez 2U, aby wspierać Cię w uwalnianiu Twojego potencjału poprzez zmieniającą życie naukę z wciągającym i dotykowym doświadczeniem.

Prowadzimy kursy rynkowe, które wyposażają pracujących profesjonalistów w wiedzę niezbędną do podnoszenia umiejętności, przekwalifikowywania się lub rozpoczynania zupełnie nowej kariery. Dzięki podejściu opartemu na danych analizujemy przyszłe wymagania dotyczące umiejętności i zapewniamy, że wszystkie kursy odpowiadają na tę potrzebę. Zapewniamy, że wiodące uniwersytety i instytucje są Twoimi ekspertami, a nasi ludzie, technologia i zasoby są Twoim motorem – razem napędzamy coś więcej niż tylko edukację, napędzamy Twój potencjał.

Idealni studenci

Wynik programu

Program

Rekrutacja

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

Referencje studentów

O szkole

pytania