Keystone logo
MIA Digital University

MIA Digital University

MIA Digital University

Wstęp

MIA - Digital University Digital University to Międzynarodowa Szkoła Biznesu specjalizująca się w programie magisterskim, certyfikacyjnym i wykonawczym opartym na wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi edukacyjnych i technologicznych. Misją uniwersytetu jest odkrywanie, ochrona i rozpowszechnianie wiedzy oraz edukacja następnego pokolenia obywateli świata, oferując innowacyjne i niedrogie programy oraz możliwości uczenia się studentom w kraju i za granicą. Programy uniwersyteckie są opracowywane z uwzględnieniem pojawiających się wymagań rynków pracy i zapewniają studentom umiejętności i kompetencje potrzebne do zbudowania udanej kariery na poziomie międzynarodowym. Programy Master, Certificate i Executive dedykowane są młodym i dorosłym profesjonalistom oraz liderom i mają silny międzynarodowy komponent zapewniający kompleksowy obraz globalnego biznesu, głównych wschodzących sektorów gospodarki oraz technologii i systemów cyfrowych.

Dlaczego warto wybrać MIA Digital University

  • Opracuj globalny obraz głównych wschodzących sektorów biznesowych.
  • Ucz się online dzięki elastycznemu i interaktywnemu systemowi.
  • Bądź częścią społeczności międzynarodowych studentów i specjalistów.
  • Rozwijaj zaawansowane umiejętności technologiczne pozwalające odnieść sukces w środowisku pracy.
  • Zdobądź kompleksową wiedzę i praktyczne szkolenie, które pomogą Ci rozwinąć karierę.

133553_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg
Brooke Cagle / unsplash

Model badania

MIA - Digital University to instytucja zajmująca się badaniami i rozwojem innowacyjnych metod uczenia się, które wzbogacają doświadczenia edukacyjne studentów, umożliwiając im skuteczne osiąganie celów zawodowych i osobistych. Wszyscy nauczyciele i menedżerowie szkół współpracują przy projektowaniu programów szkoleniowych, wyborze aktywnych narzędzi nauczania i uczenia się, promowaniu praktycznego zastosowania ich wiedzy oraz w zakresie wyników. Uniwersytet oferuje studentom możliwość nauki online w elastycznym środowisku, gwarantując kompleksowe szkolenie, które pozwala elastycznie realizować cele osobiste i zawodowe. Poprzez wirtualne środowisko uczenia się MIA - Digital University uczniowie będą szkoleni za pomocą interaktywnej metody nauczania i uczenia się, przy stałym doradztwie i wsparciu swoich nauczycieli i profesorów. Nabywanie kluczowych kompetencji osobistych i zawodowych opiera się na systemie ciągłej oceny przeprowadzanej poprzez rozwiązywanie praktycznych przypadków, symulacji, zadań i projektów, które pozwalają na zastosowanie zdobytej wiedzy w rzeczywistych sytuacjach.

Dzięki relacjom ze światem biznesu MIA - Digital University oferuje doskonałe szkolenia, które pozwalają osiągnąć kluczowe kompetencje na stanowiskach kierowniczych w europejskich i międzynarodowych firmach.

Znajdź odpowiedni program dla siebie

Dopasuj swoje potrzeby i pragnienia i podążaj właściwą ścieżką.

MIA Digital University oferuje różnorodne programy koncentrujące się na ewolucji technologii cyfrowych, aby sprostać globalnym i zmieniającym się wymaganiom rynku. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym absolwentem, czy profesjonalistą, możesz znaleźć program, który poprowadzi Cię właściwą ścieżką do budowania lub doskonalenia kariery.

Opinie studentów

Fabrizio Rodio

Absolwent Master Global MBA

„ MIA Digital University to świetna instytucja do rozwijania umiejętności akademickich i osobistych. Kursy, na których uczestniczyłem podczas studiów magisterskich, spełniają moje oczekiwania zawodowe, a wiedza i umiejętności, które osiągnąłem, pozwoliły mi rozwinąć mój potencjał w zakresie mojej pasji i celów”

Nicola Caria

Absolwent certyfikatu z marketingu cyfrowego

„Jestem dumny, że ukończyłem program certyfikacji w Digital Marketing Master na MIA Digital University . Kursy online dały mi możliwość realizacji moich marzeń dzięki programowi, który był elastyczny i wygodny dla mojego harmonogramu ”

pytania