Keystone logo
© ©Methodist University
Methodist University Online

Methodist University Online

Methodist University Online

Wstęp

Założona w 1956 roku jako liberal arts college, Methodist University służy teraz około 2,000 studentów z prawie 50 krajów. Methodist University skupia się na wysokiej jakości doświadczeniach, które pielęgnują wartości moralne i etyczne podejmowanie decyzji, aby przygotować studentów do różnych karier i dążeń.

Środowisko uczenia się online oferuje taką samą jakość instrukcji, jak kursy osobiste. Wszystkie usługi wsparcia akademickiego są dostępne dla studentów online, zapewniając im spersonalizowaną pomoc potrzebną do rozwoju. Na przykład, uczniowie mogą uzyskać dostęp do szkolnego centrum korepetycji i centrum pisania, aby otrzymać informacje zwrotne na temat swojej pracy. Te usługi wsparcia łączą się z oddanymi członkami wydziału, aby stworzyć ogólne opiekuńcze i przyjazne środowisko dla wszystkich studentów.

Methodist University to szkoła z żółtą wstążką, akredytowana przez Southern Association of Colleges and Schools (SACS), a The Reeves School of Business jest akredytowana przez Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP). Dziewięćdziesiąt siedem procent studentów kwalifikuje się do pomocy finansowej. A dzięki wielu datom rozpoczęcia oraz opcjom w niepełnym i pełnym wymiarze godzin dla wielu programów, elastyczność jest zapewniona studentom w zakresie postępu edukacji przy jednoczesnym równoważeniu pracy i zobowiązań osobistych.

Dzięki szerokiej gamie elastycznych i wysokiej jakości programów online, Methodist University może pomóc Ci rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę. Doświadcz charakterystycznego doświadczenia edukacyjnego, które zachęca do rozwoju zawodowego i osobistego.

Lokalizacje

  • Fayetteville

    Ramsey Street,5400, 28311, Fayetteville

    pytania