Keystone logo
Masters Design Lab

Masters Design Lab

Masters Design Lab

Wstęp

MDL - Nowatorskie podejście do edukacji projektowej.

Masters Design Lab to szkoła projektowania oparta na innowacyjnym podejściu do edukacji projektowej. Wykorzystujemy siłę technologii i globalny zasięg, aby dać ludziom z całego świata szansę uczenia się i współpracy z jednymi z najlepszych projektantów na świecie w tętniącej życiem społeczności projektantów.

Nasze programy certyfikacji są ukierunkowane, praktyczne i na bieżąco z trendami i zmianami w branży. Nasz wyjątkowy program zawiera ponad 25 kursów, które zapewnią Ci to, co uważamy za najważniejsze umiejętności, których potrzebuje współczesny projektant.

Jeśli jesteś gotowy, aby zanurzyć się w świecie projektowania, Masters Design Lab udzieli Ci wszystkich wskazówek, których potrzebujesz.

W przeciwieństwie do innych programów, nasz nie tylko uczy projektowania, ale także zanurza studentów w świecie projektowania i przygotowuje ich do kariery dzięki instrukcjom elitarnych projektantów.

138272_138219_Artboard2copy4.png

Dlaczego MDL?

Nasze podejście do edukacji projektowej różni się od innych szkół projektowania. Uczymy nie tylko podstawowych umiejętności projektowych, ale także tego, jak stosować je w rzeczywistych projektach, warunkach biznesowych, przydziałach zespołowych i nie tylko. Nasz program wykracza poza wyposażenie Cię w to, co najważniejsze. Uczymy Cię umiejętności, które uzupełniają karierę projektanta i dadzą Ci przewagę, np. Tworzenie skutecznej kopii. Pod okiem światowej klasy projektantów będziesz wyjątkowo przygotowany na sukces już po ukończeniu studiów.

 • Ucz się od najlepszych projektantów na świecie - nasz wydział składa się z wielokrotnie nagradzanych, doświadczonych i aktywnych projektantów. Prowadzeni przez światowej sławy projektanta Davida Carsona, nasi wykładowcy są kluczowymi projektantami w firmach takich jak Google, Facebook i nie tylko.
 • Dedykowany wydział dla każdej kohorty - każda kohorta ma głównego mentora, z którym można się codziennie kontaktować. Mentor ds. Projektowania pomoże Ci odpowiedzieć na wszelkie pytania i zapewni maksymalne wykorzystanie każdego kursu.
 • Ucz się z dowolnego miejsca - Masters Design Lab jest niezależny od lokalizacji i nie pobieramy dodatkowych opłat od studentów spoza Kanady lub Stanów Zjednoczonych. Wszystkie opłaty są takie same. Wszystkie nasze zajęcia są online i obejmują zarówno lekcje na żywo, jak i nagrane wcześniej.
 • Profesjonalne środowisko nauki - Nasz program jest wymagający. Opiera się na spójnym harmonogramie i ustalonych terminach. Uczniowie muszą uczestniczyć w zajęciach na żywo, co jest bardzo ważne dla uzyskania prawdziwej informacji zwrotnej od nauczycieli i rówieśników.
 • Ciągłe informacje zwrotne i mentoring - projektowanie nauki poprzez poważną krytykę i informacje zwrotne jest bardzo przydatne. Projektowanie to proces, którego należy się nauczyć i udoskonalić.
 • Zajęcia na żywo - chcemy, abyś zanurzył się w prawdziwym doświadczeniu projektowania opartego na współpracy. Nasze zajęcia na żywo pozwolą Ci słuchać i być wysłuchanym, ucząc się cennych lekcji od nauczyciela i rówieśników.
 • Projekty w świecie rzeczywistym (i wiele z nich) - Nasz program ma unikalny kurs / zajęcia studyjne, które trwają przez cały rok. Podczas tego rocznego kursu otrzymasz wskazówki i projekty, które pomogą Ci zastosować to, czego się nauczyłeś.
 • Praktyczna pomoc i wsparcie w zakresie stażu - nie obiecujemy żadnej pracy, ale nasz doradca ds. Zatrudnienia zrobi wszystko, co możliwe, aby przygotować Cię do kariery, od portfolio po szkolenie na rozmowę kwalifikacyjną, i zapewni dostęp do różnych staży i ofert pracy.

* Dostępne tylko dla studentów pełnego programu

 • Unikalny program - nasz program jest wyjątkowy. Stworzyliśmy programy, które uczą tego, co uważamy za najważniejsze umiejętności współczesnego projektanta. Połącz to z naszym osobistym mentoringiem, kursami mistrzowskimi i całorocznymi zajęciami w studio, a jesteśmy przekonani, że możesz zrealizować swoje marzenia projektowe. Należy jednak pamiętać, że ten program nie jest dla wszystkich. Będziesz musiał ciężko pracować, aby nadążyć.
 • Ponad 25 kursów - nie wstrzymaliśmy się, tworząc 25-kursowy program obejmujący kursy prowadzone tylko w naszym programie projektowania, takim jak The Business of Design.

* Dostępne tylko dla studentów pełnego programu

138259_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg
Kelly Sikkema / unsplash

Osobisty mentoring i ciągłe informacje zwrotne

Nasze programy obejmują pełną opiekę mentorską i profesjonalną informację zwrotną od pierwszego dnia. Uważamy, że rzemiosła projektowego nie można nauczyć po prostu obserwując, jak ktoś inny projektuje; musi to być ciągły dialog między projektantem a jego nauczycielem i rówieśnikami.

Wibrujące środowisko do nauki

Wierzymy również w znaczenie tętniącego życiem środowiska nauki, dlatego też skupiamy się na zajęciach na żywo, webinarach, aktywnych kanałach slack, grupach roboczych i sesjach informacyjnych z rówieśnikami. Nasz program nie jest łatwy, ponieważ projektowanie wymaga pełnej dbałości o szczegóły i koncepcje. Jest to jednak zabawne i wciągające.

Wydział

Pasjonat projektowania. Pasjonat edukacji.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych wybitnych wykładowców prowadzonych przez światowej sławy projektantów i doradcę akademickiego Michaela Leblanca. Nasi starannie dobrani wykładowcy to międzynarodowi profesjonalni projektanci, niektórzy pracujący lub którzy pracowali w czołowych firmach z listy Fortune 500, takich jak BBC, NEXT i Intel.

Michael LeBlanc

Doradca akademicki.

Michael LeBlanc posiada Hon. Licencjat z University of Guelph i magisterium z York University.

Jest projektantem interdyscyplinarnym, interesuje się internetem, projektowaniem interfejsów użytkownika, obliczeniami fizycznymi i projektowaniem produktów.

Oprócz 30 lat na Uniwersytecie NSCAD w Halifax - w tym ponad 10 lat jako przewodniczący tamtejszego działu projektowania, wykładał na uniwersytetach w Toronto, Waterloo, Guelph i Foshan w Chinach.

Lokalizacje

 • London

  85 Great Portland Street, , London

pytania