Keystone logo
Master of Project Academy

Master of Project Academy

Master of Project Academy

Wstęp

O Master of Project Academy

Pomógł 50 000 specjalistów w 180 krajach, aby podnieść swoje kwalifikacje i rozwinąć swoją karierę. W ich tempie, w ich miejscu!

Nasza historia

Master of Project Academy narodziła się na próbach kursów Project Management organizowanych przez Resit Gulec w University for Undergrad i MBA students. Próby te napędzały stale rosnące zainteresowanie profesjonalistów w ponad 170 krajach. Teraz rośniemy wraz z nowymi instruktorami i pracownikami dołączającymi do naszego zespołu. Naszą misją jest zapewnienie łatwego dostępu do profesjonalnych kursów dla rozwijających się kursów premium.

Nasza wizja

Naszą wizją jest bycie najlepszym miejscem dla profesjonalistów, którzy rozwijają swoją karierę dzięki naszym szkolnym i zmieniającym życie kursom online.

Nasza misja

Naszą misją jest przygotowywanie i publikowanie niedrogich i najlepszych kursów dla profesjonalistów, których będą potrzebować do lepszej kariery. Rozszerzanie dzielenia się wiedzą z naszą rosnącą i uczącą się społecznością. Pomaganie profesjonalistom w doskonaleniu umiejętności. Zapewnienie wysokiej jakości i profesjonalnej edukacji w przystępnej cenie i dostępnej na miejscu zawodowców w ich tempie.

Lokalizacje

  • USA Online

    USA Online, Stany Zjednoczone

    pytania