Keystone logo
Manchester Metropolitan University Online

Manchester Metropolitan University Online

Manchester Metropolitan University Online

Wstęp

Studiuj swoją drogę z Manchester Metropolitan University Global Online

Nasza misja

Manchester Met University to innowacyjny i nowoczesny uniwersytet z siedzibą w jednym z najbardziej zróżnicowanych miast na świecie.

Położone w sercu wielokulturowego Manchesteru, przyjmujemy międzynarodowe i integracyjne podejście do uczenia się i uważamy, że szkolnictwo wyższe powinno być dostępne dla wszystkich. Nasze globalne kursy online są zaprojektowane z myślą o tych ambicjach i są ukierunkowane na bycie istotnym i korzystnym dla każdego, kto ma wolę, zdolność i determinację, aby odnieść sukces - gdziekolwiek są na świecie.

Programy łączą teorię kierowaną przez ekspertów z praktyczną aplikacją, która ma na celu pomóc Ci w rozwoju kariery - a wszystkie są dostarczane w 100% wirtualnym środowisku edukacyjnym, w którym możesz współpracować ze studentami z całego świata.

Dlaczego warto wybrać naukę online w Manchester Metropolitan?

Global Online zapewnia elastyczność niezbędną do uzyskania stopnia podyplomowego bez przerwy w karierze. Nasze programy online zostały zaprojektowane tak, aby Ci pomóc:

 • Rozpocznij naukę na studiach podyplomowych, jeśli najlepiej pasuje do punktów wejściowych w styczniu, maju i wrześniu
 • Ukończyć w ciągu zaledwie dwóch lat z zalecanym czasem nauki 15 godzin tygodniowo.
 • Zarabiaj, ucząc się z opcją studiowania i oglądania seminariów online w czasie, który najbardziej Ci odpowiada.
 • Podnieś swój profil w swojej organizacji, korzystając z treści kursu, które pomogą Ci w nauce.
 • Otwórz perspektywy zawodowe, które będą trwać przez całe życie, łącząc się z profesjonalistami na całym świecie.

Nasza wirtualna platforma edukacyjna

Współpracowaliśmy z ekspertami w dziedzinie nauczania online, aby stworzyć platformę, która pomoże Ci w pełni wykorzystać swój kurs. Platforma, zawierająca szereg narzędzi, materiałów do pobrania i funkcji ukierunkowanych na społeczność, pozwoli Ci:

 • Weź udział w seminariach na żywo z nauczycielami i innymi studentami.
 • Ucz się od najwyższej klasy naukowców, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie.
 • Studiuj niezależnie z materiałami, takimi jak podcasty i zasoby biblioteczne.
 • Angażuj się w interaktywne zadania grupowe ze studentami na całym świecie.
 • Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem w przestrzeniach społecznościowych online.

Korzystanie z naszej wirtualnej platformy edukacyjnej

Nasza intuicyjna platforma została zaprojektowana z myślą o prostej nawigacji, dzięki czemu Twoje doświadczenie edukacyjne jest tak płynne, jak to tylko możliwe. Będziesz mieć również pełne wsparcie naszego Zespołu Sukcesu Studentów, który jest zawsze pod ręką, aby pomóc w wyzwaniach technicznych.

Co mówią o nas nasi uczniowie

„Wirtualne środowisko uczenia się jest wszechstronne i zawiera łącza do przestrzeni społecznościowych, a także wymagane lektury. Możliwość logowania z dowolnego miejsca jest przydatna - mogę wykorzystać każdy wolny czas, jaki mam i kontynuować czytanie i zajęcia grupowe”.

- Patrick Armstrong, Global Online MSc w Międzynarodowym Studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi 2017

„Jeśli jesteś zajęty profesjonalną nauką online, to dobry sposób na osiągnięcie swoich celów. Możesz uzyskać dostęp do platformy Manchester Metropolitan 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co oznacza, że możesz z niej korzystać, kiedy jej potrzebujesz ”.

- Alvaro Benitez, student Global Online MBA 2017

Zacznij uczyć się z Manchesterem Metropolitan z dowolnego miejsca na świecie

Jako student Manchester Metropolitan University otrzymasz dedykowane wsparcie przez cały dwuletni kurs - bez względu na to, gdzie jesteś na świecie.

Zespół Sukcesu StudentaWszyscy nasi studenci otrzymują dedykowane wsparcie w postaci naszego Zespołu Sukcesu Studentów. Po zapisaniu się na jeden z naszych kursów, zostaniesz przydzielony do specjalnego Doradcy ds. Sukcesu Ucznia, do którego możesz się zwrócić po poradę przez cały czas z nami, a także polegać na kluczowych aktualizacjach mających wpływ na Twoje studia.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • UK Online

  UK Online, Wielka Brytania

Programy

pytania