Keystone logo
© krakenimages
Management Development Centre International (MDCI)

Management Development Centre International (MDCI)

Management Development Centre International (MDCI)

Wstęp

MDCI - przeszłość teraźniejszość i przyszłość

MDCI dostosowuje, przygotowuje i rozwija programy na zmianę paradygmatu, która jest nową falą w edukacji i szkoleniach w biznesie i zarządzaniu. Programy w nowym formacie są dostarczane w niedrogi, szybki i międzynarodowo akredytowany sposób.

Od 1993 roku brytyjska firma MDCI kontynuuje koordynację międzynarodowych programów rozwoju zarządzania i studiów wspierających karierę zawodową w Zatoce Perskiej, uhonorowanych za doskonałość nagrodą Queen's Award for Export in Education.

Ze swojego regionalnego centrum w Bahrajnie i głównej siedziby w Wielkiej Brytanii, MDCI zapewnia płynną, ukierunkowaną naukę, która generuje tętniącą życiem społeczność kohortową i absolwentów. Ułatwienia dostępu i wsparcie są traktowane priorytetowo - oprócz materiałów do nauki i badań, każdy student otrzymuje automatyczny dostęp do Microsoft Teams for Education, a także Office 365 oraz bezpośrednią łączność z wykładowcami i zespołem.

Program MBA w programie Transnational Leadership wspiera przyszłych liderów w dostosowywaniu się do wyzwań związanych z przywództwem w świecie po pandemii.

Starannie dobrane, kreatywne programy nauczania są dostarczane przez czołowych brytyjskich naukowców, sprawdzane i aktualizowane, aby sprostać zmieniającemu się światu. MDCI jest teraz przygotowana do wprowadzenia nowej generacji programów w zwinny i profesjonalny sposób do GCC, Europy i świata.

142203_pexels-photo-3761520.jpeg

Teczka

Stopień naukowy

 • Zgodnie z programem Foundation, programy studiów online w zakresie biznesu i finansów, matematyki, nauk ścisłych i inżynierii, prawa i nauk społecznych - w tym spersonalizowana usługa pośrednictwa pracy
 • MBA (CMI / YSJ)
 • Doładowanie MBA (TBA) (z kwalifikacji Teaching lub CMI Transitional Leadership)
 • Magister (TBA)
 • DBA (TBA)
 • Postęp w DBA po doładowaniu MBA
 • Doładowanie BSc (Lincoln)

Przygotowanie uniwersyteckie

 • Program Fundacji - zapewniający łącze ze szkoły średniej do standardów i wymagań zachodniego uniwersytetu
 • Zgodnie z programem Foundation, programy studiów online z głównych przedmiotów - w tym spersonalizowana usługa pośrednictwa pracy
 • Program gotowości doktoranckiej - szczegółowe przygotowanie online przez 2/3 miesiące do doktoratu lub DBA, w tym przygotowanie wniosków i spersonalizowana usługa stażu

Rozwój zarządzania

 • Doładowanie MBA dla
 • Mini MBA
 • Program dla dyrektorów wykonawczych i niewykonawczych
 • Marketing cyfrowy (DM Inst)

Myślenie o zarządzaniu nową erą

 • Appli - programy z psychologii pozytywnej i dobrego samopoczucia - prowadzące do MBA
 • Strategiczne serce - „Strategiczne serce jest alternatywą dla planowania strategicznego. Chodzi o bycie zdecydowanie człowiekiem w cyfrowo połączonym świecie. Zaprasza nieustraszonych liderów do rozmowy przed rozmową, aby połączyć serca, głowy i ręce z planami”.

Bezprecedensowe czasy wymagają nowego myślenia

MDCI i CMC przepisały Poradnik.

Od ponad trzydziestu lat Management Development Centre International (MDCI) nowo definiuje sposób, w jaki kształcenie menedżerów jest dostarczane na Bliskim Wschodzie iw Afryce. Teraz skupiamy się na umożliwieniu liderom transformacji, co zaowocowało nową Pathway do uzyskania akredytowanego w Wielkiej Brytanii MBA.

Pod przewodnictwem dyrektora generalnego CMC, dr Lestera Massinghama, zapewniamy MBA nowej generacji liderom nowej generacji w Zatoce Perskiej. Rozpocznij pracę za zaledwie 12 miesięcy, a inwestycja finansowa wynosi zaledwie 12 000 USD.

Wszyscy mamy historię. Oto krótkie spojrzenie na nasze

 • Ponad 5000 absolwentów.
 • Współpracuje z wiodącymi brytyjskimi wydziałami, szkołami wyższymi i uniwersytetami.
 • Otrzymał nagrodę królowej za eksport w edukacji.

138019_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg
Scott Graham / unsplash

Historia

Wczesne lata 90

MDCI wybiera Bahrajn jako swoje regionalne centrum, które będzie służyć kształceniu przywódców arabskich profesjonalistów i liderów we wszystkich sektorach.

1993

MDCI uruchamia pierwszy program MBA do nauczania na odległość w regionie z brytyjskim Hull University, z baz w Dubaju i Bahrajnie.

1995

MDCI zatwierdzony jako pierwszy dostawca MBA dla Arabii Saudyjskiej Aramco i dostarcza pierwsze MBA na miejscu w Sułtanacie Omanu z brytyjskim Uniwersytetem Lincoln.

1997

MDCI otrzymuje nagrodę Queen's Award za eksport w edukacji.

1998

MDCI rozpoczyna pierwszy w regionie doktorat z zarządzania przedsiębiorstwem w GCC z uniwersytetami w Hull i Lincoln.

2000

MDCI zapewnia pierwszy stopień magistra bezpieczeństwa w GCC na Uniwersytecie Reading w Wielkiej Brytanii.

Wczesne 2000

MDCI we współpracy z Ministerstwem Pracy i Spraw Socjalnych uruchamia Program Zaawansowanego Rozwoju Zarządzania w Bahrajnie. W międzyczasie, w porozumieniu z brytyjskim attache wojskowym, dostarczył program Hull MBA sułtanowi sił zbrojnych Omanu w ramach programu offsetowego Al Yamamah.

2006

MDCI mianowało regionalnych przedstawicieli Uniwersytetu Południowej Afryki.

2015

MDCI zapewnia doktorat z administracji biznesowej (DBA) w Bahrajnie i Omanie na Uniwersytecie Liverpool John Moores.

2020

MBA nowej generacji jest dostępny na żywo, online, uruchomiony podczas globalnej blokady CoVid-19.

Uwolnienie zdolności przywódczych, ponad 5000 razy od 1993 roku

Absolwenci

W Bahrajnie od 1993 r. MDCI wprowadzało na rynek, wspierało i administrowało lokalnymi programami rozwoju zarządzania, studiów podyplomowych i podyplomowych z uznanych instytucji akademickich, w tym wiodących brytyjskich uniwersytetów, takich jak Hull, Reading i Lincoln, do ponad 5000 profesjonaliści zawodowi.

Nowa generacja

Wieloaspektowe myślenie zainspirowało projekt i harmonogram MBA nowej generacji. Na początek rok 2020 jest bezprecedensowym rokiem wymagającym nowej nauki. Certyfikat CMC w dziedzinie transformacyjnego przywództwa z dyplomem z York St John wkracza, aby odpowiedzieć na to na wielu poziomach. I mamy pojęcie, że nasi absolwenci będą gotowi zasugerować to członkom rodziny, przyjaciołom i zespołowi nowej generacji.

Liderzy

Zaledwie cztery lata po dostarczeniu programów rozwoju zarządzania, studiów podyplomowych i podyplomowych, MDCI otrzymało w 1997 roku nagrodę Queen's Award for Export in Education, uznając wiodącą rolę brytyjskiej firmy na Bliskim Wschodzie iw Afryce. Szybko do przodu przez ponad dwie dekady, aw programach MDCI uczestniczyli liderzy na wielu poziomach z wielu sektorów, w tym ministerialni, C-Suite, a także przedsiębiorcy przyciągający ogromne przejęcia, fuzje i notowania.

142204_pexels-photo-3771089.jpeg

W końcu MBA, który jest osiągalny, akredytowany, dostępny i niedrogi

Po co tracić co najmniej dwa razy więcej czasu i pieniędzy na zdobycie MBA, skoro można uzyskać akredytację brytyjskiego uniwersytetu w ciągu 12 miesięcy za mniej niż 12 000 USD?

Ogromny skok, jaki dokonał się w ciągu ostatnich miesięcy, zachęcił nasz zespół do znalezienia nowego rozwiązania MBA. Wylądowaliśmy w idealnym programie dla odważnych profesjonalistów z Arabii poszukujących nowych umiejętności przywódczych w tym niespotykanym momencie.

Rezultatem jest MBA nowej generacji.

Studia są ukończone w ciągu roku, nie wymagają licencjata i są prowadzone przez brytyjski wydział w Zatoce Perskiej i / lub na żywo przez Internet, co dodatkowo obniża koszty.

Dlaczego warto wybrać MDCI?

Nie wierzymy w bariery sukcesu.

Jest to najbardziej dostępny MBA w regionie.

Nie potrzebne stopnie.

 • Doświadczone doświadczenie biznesowe może pomóc Ci wejść na pokład.
 • Poświęć pierwsze sześć miesięcy, aby zdobyć profesjonalny certyfikat w dziedzinie transformacyjnego przywództwa.
 • Obniż koszty i podróżuj, uczęszczaj do Zatoki Perskiej i / lub korzystaj z zajęć na żywo online.
 • Dostawa weekendowa, która pasuje do Twojej pracy i rodziny.

Nasza miłość do Arabii

Od ponad trzydziestu lat MDCI pomaga studentom z Bliskiego Wschodu i Afryki w osiągnięciu prawdziwego potencjału i realizacji ambicji zawodowych. Absolwenci MDCI, laureat Nagrody Królowej za Eksport w Edukacji, znajdują się na szczycie 5000 absolwentów - w wiodących organizacjach, takich jak Batelco, Saudi Aramco, Al Marai, Gulf Air, Qatar Petroleum, RasGas, PDO i Omantel.

Lokalizacje

 • London

  The Old Coach House TS27 4SS, United Kingdom, TS27 4SS, London

  • Manama

   Manama, Bahrajn

   pytania