Keystone logo
Lord Fairfax Community College Online

Lord Fairfax Community College Online

Lord Fairfax Community College Online

Wstęp

Założona w 1970 roku, Lord Fairfax Community College (LFCC) jest wszechstronną publiczną instytucją szkolnictwa wyższego z wieloma kampusami.

Poprzez swoje cztery lokalizacje - kampusy Middletown i Fauquier, Luray-Page County Center i Vint Hill - College obsługuje osiem miejscowości w regionach Shenandoah Valley i Piemont. Miejscowości to hrabstwa Clarke, Fauquier, Frederick, Page, Rappahannock, Shenandoah i Warren oraz miasto Winchester.

Lord Fairfax Community College oferuje ponad 75 programów stopni naukowych i certyfikatów w wielu różnych dyscyplinach, a także zapewnia dostęp do programów licencjackich, magisterskich i doktoranckich oferowanych na miejscu przez czteroletnią instytucję. Lord Fairfax Community College służy także społeczności biznesowej, oferując programy przygotowujące pracowników do pracowników i pracodawców. Lord Fairfax Community College corocznie obsługuje ponad 7600 studentów z niepowtarzalnymi kredytami i ponad 10 450 osób na kursach rozwoju zawodowego i biznesowego oraz branżowego.

Lokalizacje

  • Middletown

    Skirmisher Lane,173, 22645, Middletown

    pytania