Keystone logo
London School of Design and Marketing (PT)

London School of Design and Marketing (PT)

London School of Design and Marketing (PT)

Wstęp

Witamy w nowej erze nauczania w Londynie.

Jesteśmy internetową instytucją nauczania dostępną w 3 językach (angielskim, hiszpańskim i portugalskim) z siedzibą w Londynie, ale z kursami online dostępnymi na całym świecie.

Co?

Londyńska Szkoła Projektowania i Marketingu - LSDM, to szkoła specjalizująca się w projektowaniu i marketingu, która proponuje zmianę paradygmatu nauczania poprzez innowacyjne i twórcze szkolenie, w 100% dostępne online w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Zapewniamy doświadczenie edukacyjne z praktycznymi rezultatami dzięki systematycznej orientacji, łączącej cechy zawodowe uczniów z zaawansowanym projektowaniem umiejętności technicznych. Angażujemy się w oferowanie unikalnych kursów akredytowanych online przez University for the Creative Arts, poprzez zdobywanie nowej wiedzy dostosowanej do wyzwań rynku pracy, który jest coraz bardziej wymagający.

Londyńska Szkoła Projektowania i Marketingu

Gdzie pasja staje się zawodem

WHO?

Kursy LSDM zostały opracowane dla studentów, profesjonalistów i przedsiębiorców pragnących zdobyć wiedzę i umiejętności techniczne w kreatywnych obszarach projektowania lub marketingu, z uwzględnieniem najnowszych technologii i innowacji w zakresie nauczania E-learning. Wszystkie kursy są dostępne w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.

Nasza misja

Londyńska Szkoła Projektowania i Marketingu łączy kreatywność i rygor techniczny z doświadczeniem zawodowym, zapewniając praktyczne i dynamiczne kursy internetowe w 100% w zakresie projektowania i marketingu, odpowiadając na potrzeby obecnego rynku pracy. Kursy prowadzone w LSDM składają się z wysoce wyspecjalizowanych treści z wykorzystaniem zaawansowanych programów do nauki i oceny.

Wizja

Szkoła referencyjna na poziomie europejskim w edukacji online w obszarach projektowania i marketingu.

Wartości

Wierzymy, że kreatywność, innowacyjność i rozwój umiejętności technicznych są podstawą udanej kariery. W LSDM przygotowujemy studentów do najbardziej wymagających wyzwań rynku pracy, łącząc nie tylko zdobytą wiedzę, ale także pasję do tego, co robią.

Funkcje kampusu

Jak?

Nauczanie e-learningowe LSDM charakteryzuje się wysokiej jakości treściami akademickimi, opracowanymi przez profesorów doktoranckich, którym towarzyszą inne zasoby, takie jak między innymi filmy, infografiki, artykuły naukowe, biblioteki cyfrowe. Wszyscy uczniowie są monitorowani co tydzień za pośrednictwem Tutor Center złożonego z zespołu wyspecjalizowanych nauczycieli, którzy gwarantują przyswajanie treści, promując ich interaktywność, zainteresowanie i ciekawość. Wszystkie kursy LSDM są wyłącznie online i elastyczne, więc studenci mogą brać udział w zajęciach w dowolnym miejscu i czasie.

Uwaga: LSDM – London School of Design and Marketing jest częścią Talent – Individuality Through Education , sieci szkół o międzynarodowym powołaniu z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie edukacji. Posiada uniwersum nauczycieli i pracowników przygotowanych do pomocy w rozwijaniu talentów w szkołach wyższych w Europie i Ameryce Łacińskiej.

  Rankingi

  Akredytacja UCA

  Wszystkie kursy LSDM są akredytowane przez University for the Creative Arts (UCA): Bachelor of Marketing - (BA Hons), Bachelor of Design - (BA Hons), Master of Marketing (MA) i Master of Design (MA).

  UCA ma prawie 160 lat historii i została uznana za najlepszą uczelnię specjalizującą się w sztukach kreatywnych w Wielkiej Brytanii w Complete University Guide 2018.

  Obecnie znajduje się również w rankingu Top 40 uczelni w Wielkiej Brytanii oraz 11. w rankingu nowoczesnych uczelni, obejmującym 70 instytucji. Wśród absolwentów tej uczelni są uznani na całym świecie laureaci Oscarów, filmowcy, animatorzy i projektanci mody.

  Lokalizacje

  • London

   9 Devonshire Square, London, EC2M 4YF, London

  pytania