Keystone logo
London School of Design and Marketing (ES)

London School of Design and Marketing (ES)

London School of Design and Marketing (ES)

Wstęp

Witamy w nowej erze nauczania w Londynie

MISJA

Londyńska Szkoła Projektowania i Marketingu łączy kreatywność i rygor techniczny z doświadczeniem zawodowym, oferując praktyczne i dynamiczne kursy internetowe 100% w zakresie projektowania i marketingu, które spełniają wymagania obecnego rynku pracy. Kursy prowadzone przez LSDM składają się z wysoce wyspecjalizowanych treści z wykorzystaniem zaawansowanych programów do nauki i oceny.

WIZJA

Szkoła referencyjna na poziomie europejskim, w odniesieniu do nauczania online, w zakresie projektowania i marketingu.

WARTOŚCI

Wierzymy, że kreatywność, innowacyjność i rozwój umiejętności technicznych są motorem sukcesu. W LSDM przygotowujemy studentów do najbardziej wymagających wyzwań na rynku pracy, łącząc nie tylko zdobytą wiedzę, ale także pasję do tego, co robią.

Funkcje kampusu

To?

London School of Design and Marketing - LSDM - jest szkołą specjalistyczną w zakresie projektowania i marketingu, która stara się zmienić paradygmat nauczania dzięki innowacyjnej i kreatywnej edukacji, w 100% online i dostępnej w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Oferujemy doświadczenie edukacyjne z praktycznymi wynikami poprzez systematyczną orientację, która łączy cechy zawodowe uczniów i zaawansowaną koncepcję umiejętności technicznych. Naszym celem jest oferowanie ekskluzywnych kursów online, akredytowanych przez Wyższą Szkołę Sztuk Twórczych, poprzez zdobywanie nowej wiedzy dostosowanej do wyzwań coraz bardziej wymagającego rynku pracy.

Jak?

E-learning LSDM charakteryzuje się wysokiej jakości treściami akademickimi opracowanymi przez doktorów w połączeniu z innymi zasobami, takimi jak filmy wideo, infografiki, artykuły naukowe, biblioteki cyfrowe. Każdemu uczniowi towarzyszy co tydzień Centrum Tutorów, składające się z wyspecjalizowanych nauczycieli, którzy gwarantują przyswajanie treści poprzez promowanie interaktywności, zainteresowania i ciekawości. Każdy kurs LSDM jest wyłącznie online i elastyczny, dlatego studenci mogą uczęszczać na zajęcia w dowolnym miejscu i na dowolnej wysokości.

Uwaga: LSDM – London School of Design and Marketing jest częścią Talent – Individuality Through Education, sieci szkół z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie nauczania z powołaniem międzynarodowym. Posiada uniwersum edukatorów i pracowników przygotowanych do pomocy i rozwijania talentów w szkołach wyższych w Europie i Ameryce Łacińskiej.

  Rekrutacja

  Kursy LSDM zostały opracowane z myślą o studentach, profesjonalistach i przedsiębiorcach, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności techniczne w kreatywnych sztukach projektowania lub marketingu, z uwzględnieniem najnowszych technologii i innowacji w zakresie e-learningu. Wszystkie kursy są dostępne w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.

  Rankingi

  Akredytacja UCA

  University for the Creative Arts (UCA) akredytuje wszystkie kursy LSDM: Bachelor of Marketing - (BA Hons), Bachelor of Design - (BA Hons), Master of Marketing (MA) i Master of Design (MA).

  UCA ma prawie 160 lat historii i została uznana za najlepszą uczelnię specjalistyczną dla sztuk kreatywnych w Wielkiej Brytanii w Complete University Guide 2018.

  Obecnie znajduje się również w Top 40 rankingu brytyjskich uniwersytetów i 11. w rankingu nowoczesnych uniwersytetów, który obejmuje 70 instytucji. Wśród absolwentów tej uczelni są ogłoszeni zdobywcami Oscarów, filmowcy, artyści i projektanci mody.

  Lokalizacje

  • London

   9 Devonshire Square, EC2M 4YF, London

  pytania