Keystone logo
London School Of Design And Marketing

London School Of Design And Marketing

London School Of Design And Marketing

Wstęp

Witamy w nowej erze nauczania w Londynie

Jesteśmy dostawcą edukacji online z siedzibą w Wielkiej Brytanii, dostępnym na całym świecie w 3 różnych językach.


CO?

London School Of Design And Marketing - LSDM - to wyspecjalizowana szkoła projektowania i marketingu, której celem jest zmiana paradygmatu nauczania dzięki innowacyjnej i kreatywnej edukacji, w 100% online i dostępnej w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Oferujemy doświadczenie edukacyjne z praktycznymi wynikami poprzez systematyczną orientację, łączącą cechy zawodowe uczniów z zaawansowanym projektowaniem umiejętności technicznych. Zależy nam na oferowaniu ekskluzywnych kursów online, akredytowanych przez University for the Creative Arts, poprzez zdobywanie nowej wiedzy dostosowanej do wyzwań coraz bardziej wymagającego rynku pracy.


London School Of Design And Marketing

Gdzie pasja staje się zawodem

JAK?

Doświadczenie e-learningowe LSDM charakteryzuje się wysokiej jakości treściami akademickimi opracowanymi przez doktorantów, wraz z innymi zasobami, takimi jak między innymi filmy wideo, infografiki, artykuły naukowe, biblioteki cyfrowe. Każdy uczeń jest nadzorowany co tydzień przez Centrum Tutorów złożone z zespołu wyspecjalizowanych nauczycieli, którzy zapewniają przyswajanie treści poprzez promowanie interaktywności, zainteresowania i ciekawości. Każdy kurs LSDM jest wyłącznie online i elastyczny; stąd uczniowie mogą uczęszczać na zajęcia w dowolnym miejscu i czasie.


Uwaga: LSDM – London School Of Design And Marketing jest częścią Talent – Individuality Through Education, międzynarodowej sieci szkół z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze nauczania. Ma wszechświat edukatorów i pracowników gotowych pomagać i rozwijać talenty w szkołach wyższych w Europie i Ameryce Łacińskiej.


WHO?

Kursy LSDM zostały opracowane z myślą o studentach, profesjonalistach i przedsiębiorcach, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności techniczne w kreatywnych sztukach projektowania lub marketingu, z uwzględnieniem najnowszych technologii i innowacji dotyczących e-learningu. Każdy kurs jest dostępny w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.

MISJA

London School Of Design And Marketing łączy swoją kreatywność i dokładność techniczną z doświadczeniem zawodowym, oferując praktyczne i dynamiczne w 100% kursy online z projektowania i marketingu, które odpowiadają aktualnym wymaganiom rynku pracy. Kursy prowadzone przez LSDM składają się z wysoce wyspecjalizowanych treści dzięki zastosowaniu zaawansowanych programów uczenia się i oceny.


WIZJA

Wiodąca szkoła na poziomie europejskim w zakresie nauczania online w obszarach Design i Marketing.


WARTOŚCI

Wierzymy, że kreatywność, innowacyjność i rozwój umiejętności technicznych są siłą napędową udanej kariery. W LSDM przygotowujemy studentów do najbardziej wymagających wyzwań na rynku pracy, łącząc nie tylko zdobytą wiedzę, ale również pasję do tego, co robią.


AKREDYTACJA UCA

University for the Creative Arts (UCA) akredytuje kursy LSDM: Bachelor's in Marketing - (BA z wyróżnieniem), Bachelor's in Design - (BA z wyróżnieniem), Master's in Marketing (MA) i Master's in Design (MA).

UCA ma około 160 lat historii i został uznany za uniwersytet specjalistyczny nr 1 dla przemysłów kreatywnych w Wielkiej Brytanii zgodnie z kompletnym przewodnikiem uniwersyteckim 2018.

Obecnie znajduje się również w Top 40 rankingu uczelni w Wielkiej Brytanii oraz na 11. miejscu w rankingu nowoczesnych uczelni, który obejmuje 70 uczelni. Wśród absolwentów tej uczelni są zdobywcy Oscara, uznani światowi filmowcy, artyści estradowi i projektanci mody.

Referencje studentów

Lokalizacje

  • London

    9 Devonshire Square, EC2M 4YF, London

pytania